Akvamarinas

Auksiniai auskarai su akvamarinais

AKVAMARINAS

Akvamarino pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos, reiškiančio jūros vandenį, ir buvo sakoma, kad jis ramina bangas ir saugo nutolusius jūreivius. Taip pat buvo manoma, kad Walko gimimo akmuo pagerins santykių palaimą. Geriausi perlai įtvirtina didelį skaidrumą, aiškiai ir tiesiai, o nuo mėlynos iki šiek tiek žalsvai mėlynos spalvos. Kaip ir kiti berilio akmenys, jūros mėlynos struktūros yra didžiuliai brangakmeniai, tinkami dideliems deimantams ir raižiniams.

Šis žavingas deimantas priima šešėlį nuo juodosios geležies matų. Jo tonų teritorija gali būti nuo šiek tiek mėlynos žalios, melsvai žalios, žalsvai mėlynos iki tamsiai mėlynos, o jos tonai gali keistis nuo išskirtinai šviesių iki šiek tiek blyškių. Kartkartėmis pamatysite jūros bliuzą neaiškų nei šveicarišką mėlyną topazą. Tuo metu, kai tai darote, pjūvis paprastai pagerina atspalvį.

Akvamarino spalvos

Kadangi akvamarinas yra prieinamas didžiuliais dydžiais, milžiniškų akmenų kaina nėra nuolat didinama už karatą. Tiesą pasakius, daugiau nei 25 karatų pjaustytos jūros bliuzo kaina bus mažesnė už kiekvieną karatą nei kuklesni panašios kokybės akmenys. Tokio dydžio akmenų įstatymas ir dėvėjimas gali būti varginantis, todėl susidomėjimas jais yra mažesnis.

Berilų šeima, įskaitant žalsvai mėlyną spalvą, tikriausiai yra paprasčiausias valyti brangakmenis. „Jewel clean“ yra plačiausiai pripažinta strategija. Aukščiausio lygio švarumas gali suteikti šviesiam akvamarinui tokį nepaprastą spindesį, kad jie gali būti painiojami su smarkesnio šviesos lūžio (RI) brangiasiais akmenimis. Iš tiesų, net ir vidutiniškai išsklaidžius 0,014, šviesumo akmenys su aukštais vainiko taškais gerai parodys savo nežemiškus tonus. Tai sukuria išskirtinį brangakmenį.

Nors labiausiai iškilusios savybės priklauso nuo ekstravagantiškesnių atspalvių, labai iškirpta šviesiai žalsvai mėlyna spalva gali būti vienas dinamiškiausių akvamarino briaunojimo variantų planetoje.

Aquamarine stone
  • Krepšelis tusčias.