KAS SUTEIKIA SPARNUS?

ŠEIMA!

Todėl, kad ji jungia praeitį su ateitimi. Saugo ir globoja. Moko ir atleidžia. Todėl, kad joje užgimstama, išaugama ir pražystama.

LAISVĖ

Laisvė žmogui – būtina laimės sąlyga. “Laisvė yra ne šiaip banaliai brangi. Ji, žinokite, yra, buvo ir visada bus tikroji prabanga!” (Jurga Lago)

KŪRYBIŠKUMAS

Turėti savą stilių, išskirtinumą ir charakterį – šiandien pats sudėtingiausias uždavinys dizaineriui. YURGA pavyko, nes niekada nesistengėme tiesiog patikti ar įtikti – visada ieškojome tikrumo, vertės ir visada ėjome avangarde. Ypatingai supras, apie ką kalbame būtent lietuviai, sekantys ir pažįstantys mūsų kūrybiškąją sielą –  Jurgą Lago. “Mada gali būti toksiška, ideologizuota, o kūrybiškas žmogus išliks savimi ir matys tris žingsnius į priekį. Tokia yra kuriančio menininko misija.”

Resistant To Fashion Site Banner

RANKŲ DARBAS

Šiandiena suteikia rankoms sceną – tarp naujomis technologijomis pagamintų daugybės daiktų, rankų darbas vėl jaukiai išsiskiria. Todėl mes mėgstame vienetinius papuošalus, unikalius sprendimus, autentiškumą.

IR GYVENIMO DŽIAUGSMAS

Tik harmonijoje su laisve, išmintimi, patirtimi ir kūrybiškumu! Tik harmonijoje iš tikrųjų galime būti laimingi – kad mūsų gyvenimus lydėtų grožis. Tokią atsakingą misiją YURGA pasirinko, todėl sakome: “mūsų gyvenimas yra tikrasis papuošalas!”

GROŽIS SLYPI PAPRASTUME

  • No products in the cart.