Paieška
+370 650 90704
Cart
YURGA, UAB Į.k. 300648523, Mindaugo g. 32-10, 03214 Vilnius, +370 650 90704, eshop@yurgajewelry.com
YURGA

JURGA LAGO

Birdie

.

YURGA

Birdie Birdie Birdie

Atidžios, jautrios pasaulį stebinčios akys gali kurti grožį ir tik rankomis sukurtas daiktas saugos paslaptis, turės ne tik kainą, bet ir vertę. Bus ypatingas, atpažįstamas minioje – jame dažnai bus dozė subtilaus, lakoniško humoro, vaikystės lašelis, daug simbolinių prasmių, ten nerasite jokių nereikalingų detalių! GROŽIS SLYPI PAPRASTUME

 

Jurgos simbolis – mažas paukštelis: ne gražuolė gulbė, ne stiprus erelis, greičiau mažas, linksmas ir guvus vyturėlis, žadinantis žemę po žiemos, kylantis aukštyn į dangaus žydrumą – laisvės ir gyvenimo džiaugsmo!

Birdie Birdie

Žodžiai...

Dvi Jurgos Lago knygos, išleistos 2016-aisiais ir 2018-aisiais Lietuvoje, liudija teksto ir žodžio svarbą kūryboje – papuošalai irgi gimsta “ne be reikalo” – jie ateina ilgam: lydėti mus gyvenime, saugoti prisiminimus, liudyti apie gražiausius įvykius ir progas. Todėl papuošalus irgi dažnai vejasi tekstai ir istorijos!

Birdie Birdie Birdie

 

YURGA – pirmasis juvelyrikos prekės ženklas atkurtoje Nepriklausomoje Lietuvoje, jau pats tapęs istorija, o mažas mūsų paukštis – jos liudininku.

Birdie

Krepšelis tuščias

Uždaryti
Pristatymas ir grąžinimas