Asimetriški Auskarėliai “Mind the sky”! 

260.00

  • Filosofiška ir kartu paprasta auskarų gimimo idėja – kiekvienas surandame savo gyvenimo džiaugsmą, pačią jo esmę, bet kartu visada lieka vietos svajonėms.
  • Rankų darbas.
  • Kiekviena pora – kažkiek skirtinga.
  • Asimetrija ir iliustratyvumas.
  • Sidabras, papuoštas pilnaviduriais aukso burbuliukais ir topazais.
  • Diametras: apie 15 mm.

Prasmingi, meniški ir rankų darbo.

  Jeigu šiandien neturėtume auskarų poros Mind the sky! savo parduotuvėje, jų gamyba ir prabavimas užtruks dvi savaites. Plačiau apie juos – skaitykite žemiau. 

Asimetriški auskarėliai Mind the sky!

Kai papuošalas – tarsi knygos iliustracija. Kaip dailininko piešinys, pasakojantis istoriją apie puikius mūsų darbo, draugystės ar pastangų vaisius (paukštelis, prižiūrintis sodą) ir būtinybę niekada nenustoti svajoti ir tikėti (paukštelis žiūrintis į žvaigždes). Sudėjus abu, matyt, išeina idėjinė pilnatvė. 🙂   Auskarai Mind the Sky! – rankų darbo, įspūdingos asimetriškos kompozicijos, meniški ir kartu subtilūs.  Originalus medžiagų ir tekstūrų derinukas, kur poliruoti blizgūs paviršiai kontrastuoja su degintu sidabru. Grubokas Mind the Sky!  “piešinys” ir formų netaisyklingumas – sąmoningas dizainerės Jurgos Lago pasirinkimas, kad pabrėžtume rankų darbą.

Mėgstantiems didelius ir pastebimus auskarus, siūlome didesnę šio dizaino versiją va čia >  Auskarai Mind the Sky

Sukurti iš poliruoto sidabro (ugnimi apdirbtas jo paviršius yra YURGA charakteringa ir mėgstamiausia tekstūra). Auskarai papuošti pilnavidurėmis aukso žvaigždelėmis viename, o gėlėmis – kitame. Kadangi dirbame rankomis, visuomet galima pasirinkti ir kitą, jums patinkantį akmenį.

Auskarų išmatavimai – apie 15 mm. o žydrieji topazai – 3 mm.

Mind the sky! – mūsų pačios charakteringiausios kolekcijos Paukščiai dalis.