Auksinis pakabukas Lizdas
Auksinis pakabukas Lizdas
Auksinis pakabukas Lizdas
Auksinis pakabukas Lizdas

Auksinis pakabukas Lizdas

2,200.00

Lizdas, aukso pakabukas – papuošalas mamai ir dukrelei: kol mažylė auga, Lizdą saugo mama, tačiau vėliau, atėjus vienai tokiai ypatingai dienai, paukštelis… drąsinamas kilti, o mama lieka su ažūrišku puikiu papuošalu, į kurį visada mažylis gali sugrįžti!

Dvigubas (750 prabos, 18K) aukso pakabukas su briliantais. Galima kabinti ant aukso grandinėlės, šilko juostelės ar karoliukų vėrinio.

Išmatavimai: 32mm. Svoris: ~5.73g.

Jeigu šiuo metu pakabuko neturėtume parduotuvėje, jo gamyba užtruks iki keturių savaičių.

 

Baltas Auksas 18KBaltas Auksas 18KBaltas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KRožinis Auksas 18KRožinis Auksas 18KRožinis Auksas 18K
Clear

Lizdas, aukso pakabukas: padarius “klasikinį” ar “gražų” papuošalą, jis dažniausiai turės kainą, tačiau ne vertę, suteikus jam tik formą, bet ne turinį, jis bus daiktu, tačiau ne kūriniu.

Lizdas yra kompozicija, skirta mamai ir dukrelei – kol mažylė, tarsi mažas paukštukas gyvena jaukiame lizde, kol ją globoja atidžios mamos akys ir švelnios rankos, pakabukas yra mamos puošmena. Tačiau, kai ateis TOJI diena, kai mažylė pavirs gražuoliu, stipriu paukšteliu, pasiruošusiu pakilti savarankiškam skrydžiui, tą ypatingą dieną, mama padovanos jai mažąjį paukštį – kad skristų, kad kiltų, bet jaustųsi savimi pasitikintis, ramus, bet nepamirštų kelio į namus! Mama tuo tarpu lieka su puikiuoju tuščiu lizdu, kuris dabar yra ažūriškas, lengvas, nuostabus papuošalas ir į kurį bet kada gali vėl jaukiai sugrįžti paukštelis…

Vienas gražiausių, vertingiausių ir labiausiai vertinamų YURGA papuošalų.

Papildoma informacija

Metalas

, ,