Aukso Žiedas su Briliantu Magma
Aukso Žiedas su Briliantu Magma

Aukso žiedas su briliantu Magma

1,150.00

  • Tiesiog KITOKS. Eklektiška žiedo tekstūra yra raktas: Magma visiškai nepanašus į kitus tradicinius, “princesiškus” briliantinius žiedus ir tiks tokiam pat – ypatingam – žmogui.
  • Rankų darbas
  • Įspūdingas paviršius ir atlikimo technika.
  • Auksas 18K (750 praba), briliantas.

Prabangus ir įspūdingas bei  ‘su charakteriu’!

Jeigu šiandien neturėtume jūsų dydžio žiedo Magma mūsų parduotuvėje, jo gamyba ir brilianto sertifikavimas užtruks iki trijų savaičių. Aukso spalvą galite pasirinkti žemiau. Platesnis aprašymas apie žiedą – dar žemiau.

Baltas Auksas 18KBaltas Auksas 18KBaltas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KRožinis Auksas 18KRožinis Auksas 18KRožinis Auksas 18K
Clear

Aukso žiedas su briliantu Magma

autentiškos, originalios, grubokos tekstūros papuošalas “su charakteriu”. Prabangus, išsiskiriantis iš kitų ir traukiantis akį, kartu puikiai derantis kasdienybėje, prisitaikantis ir tinkantis prie visokio garderobo ir gyvenimo progų. Tokia puiki, pasiteisinanti ir šiandienos dizaine aktuali formulė.

Rankų darbas čia ypač pabrėžiamas savita ir autentiška Magma tekstūra ir paviršiumi.

Aukso spalvą visada galima pasirinkti: geltonas, rožinis, baltas (padengtas rodžiu). Briliantas – pagrindinis kompozicijos akcentas, tačiau jo paskirtis yra pasirodyti subtiliai, sublizgėti “kai reikia” ir būti subtiliai nepastebimu – taip, kaip šiandien tikimasi iš tikrosios prabangos.

Žiedas Magma – YURGA De Luxe kolekcijos dalis.

Papildoma informacija

Metalas

, ,