Aukso Žiedas su Briliantu Vijos

1,900.00

  • Unikalus, ypatingas dizainas.
  • Rankų darbas.
  • Stilingas, elegantiškas, išsiskiriantis ir kartu kasdieniškas sprendimas.
  • Auksas 18K, briliantas.
  • Kiekvienas žiedas bus kitoks, vienetinis, nepakartojamas.
  • Vienas iš pačių autentiškiausių ir emblematiškiausių dizainerės Jurgos Lago dizaino sprendimų.

Unikalus, įspūdingas dizainas ir atlikimas.

Šis žiedas – kuriamas tik pagal individualų užsakymą, kiekvienąkart vis kitoks, individualus, vienetinis. Platesnis aprašymas – žemiau.

Aukso žiedas su briliantu Vijos:

Ypatingas žiedas. Todėl, kad visa tai, kas iš pirmojo žvilgsnio “labai paprasta”, dažniausiai būna sudėtingiausia.
Taip “chaotiškai, netvarkingai” ir kartu organiškai bei lengvai supinti auksą ir jo “neužkankinti”, nesukurti juvelyrikai būdingo geometriško ornamento, nesulaužyti linijų, nepaversti jų nuobodžiu technišku ažūru yra nelengva.  Nes darant aukso žiedą, rankos pačios tiesiasi paversti jį akiai įprastu, tradiciniu ir “klasikiniu”.
Šiuo atveju dirbti “tvarkingai” būtų daug kartų lengviau. Tačiau jautrumas, atsargumas ir dizainerio akis tam ir reikalingi, nes va taip kuriama ne tik kaina, bet ir vertė. Čia susijungia amatas ir menas. Ir dar – tik taip sukuriama nauja klasika.
Viena iš gražiausių Vijų dizaino variacijų – kiekvienas šios linijos žiedas – skirtingas, unikalus, rankų darbo.  Pradža buvo minimalistinis > Žiedas Karūnėlė ir baigiant sudėtingiausiais puošniais karališkais “vainikais”…
Vijos – puošnus ir kartu paprastas sprendimas. Itin išsiskiriančio ir kartu derančio kasdienybėje dizaino. Žiedas – investicija, sauganti vertę, turinti “charakterį” ir sukurta būti atspari laikui.
.
Geltonas auksas 18K, briliantas 0,3ct.
Tokio paties žiedo neįmanoma padaryti, tačiau panašios stilistikos ir “charakterio” – taip. Kiekvienąkart skirtingas, unikalus, ypatingas šis žaidimas, todėl galima pasirinkti aukso spalvą ir brangakmenį, jo dydį ir rūšį.
YURGA DeLuxe kolekcijos dalis.