Auskarai Feniksai

280.00320.00

Auskarai Feniksai – rankų darbo, įspūdingi ir kartu klasikiniai papuošalai. Subtilus sidabro ir aukso derinys, kur poliruoti blizgūs paviršiai kontrastuoja su degintu ir grubiu sidabru. Simetriška, monumentali kompozicija, kurią dar labiau paryškina nedidukė, pagaunanti žvilgsnį ir judanti detalė.

Ne tik apie gamtą ši mūsų istorija – apie mitologiją ir tikėjimą: galią prisikelti, pakilti, sukurti save.

Auskarai S (mažesni) – 2,5 cm skersmens; L (didesni) – 3,5 cm skersmens. Paspauskite ant “S” ar “L” raidelės, norėdami pamatyti auskarų kainas. Rankų darbas.

Jeigu papuošalo neturime parduotuvėje, gamyba užtruks dvi savaites.

Clear

Auskarai Feniksai: egiptiečių mitologijoje Feniksas – atgimimo simbolis ir šventas, mitinis paukštis. Nors Feniksu vadinami ir vieni iš pietų pusrutulio žvaigždynų, egiptiečiai tikėję, kad tai stebuklingi auksaplunksniai paukščiai, išgyvenantys net 500 – 1500 metų, į kuriuos kartais įsikūnijantis pats saulės dievas Ra!

Tikėta, kad feniksas – pats save kuriantis paukštis: laikui atėjus sunešantis kvepiantį puikų lizdą iš cinamono žiedų ir šakelių, sukuriantis savo namus, kurių aromate ir ugnyje pats sudegantis, virstantis pelenais tam, kad atgytų vis iš naujo!

Feniksas pakylantis naujam gyvenimui sveikas ir pats žėrintis raudona ugnimi, o jo atmintis – skaidri ir tyra, apvalyta liepsnos.

Graikai šį ugnies lizdo gyventoją vadino “Phoinix” (tamsiai raudonas).

YURGA Feniksas – simpatiškas, jaukus ir jau atgimęs raudonojo aukso mūsų paukštelis!

 

Papildoma informacija

Dydis (Diametras)

,