Deimantiniai Aukso Žiedai Hard Talk
Deimantiniai Aukso Žiedai Hard Talk
Aukso žiedai su Briliantais YURGA
Aukso Žiedai su briliantais Hard Talk, YURGA

Deimantiniai Aukso Žiedai “Hard Talk”

800.00

  • YURGA aukso žiedai su briliantais – modernūs, kietoko, industrinio charakterio ir dizaino. Jų užburiantis paprastumas ir kartu – solidi, lakoniška prabanga. Puikiai atrodys vienas Hard Talk žiedas, puikiai ir du, ir trys.
  • Rankų darbas
  • Auksas 18K (750 praba), balti briliantai;
  • Žiedo plotis: 2mm
  • Auksinio žiedo svoris – apie 2.00 – 1,7g;

Charakteringas, autentiškas dizainas.

    Jeigu Jūsų norimo dydžio Hard Talk šiandien neturėtume parduotuvėje, jo gamyba ir sertifikavimas užtruks iki trijų savaičių.  Aukso spalvą, briliantų kokybę galima pasirinkti – užsakant suderinkime kainą. Platesnis Hard Talk aprašymas – žemiau.

 

 

 

Baltas Auksas 18KBaltas Auksas 18KBaltas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KRožinis Auksas 18KRožinis Auksas 18KRožinis Auksas 18K
Clear

Deimantiniai Aukso Žiedai Hard Talk :

modernūs, stilingi, industrinio ‘urban’ charakterio.  Žiedai itin išsiskiria iš kitų panašaus tipo briliantinių klasikinių žiedelių – jie išsaugo subtilumą ir prabangą, bet kartu yra “kietesnio būdo” ir kompozicijos.

Kasdienybės ir švenčių palydovai – patogūs nešiojant, nes nugarinėje pusėje prie paviršių liečiasi auksas, o ne briliantai. Idealiai dera ir “susikalba” su kitais papuošalais ir išsiskiria savo dizainu bei įmantria, sudėtinga briliantų statymo maniera.

Hard Talk yra 19 briliantų (apie 0.29ct kiekviename žiede), spalva – G (top wesselton), VS1 skaidrumas.

Kiekvienąkart gaminant, kiekvienas Hard Talk bus kažkiek skirtingas, nes visi žiedai mūsų dirbtuvėse daromi rankomis. Aukso spalvą galima pasirinkti: geltonas, rožinis ar baltas (padengtas rodžiu). Čia nurodoma vieno žiedo kaina.

YURGA De Luxe kolekcija

Nuotraukoje pasirinktas ispanų dailininko Lino Lago paveikslo (iš ‘Fake abstract’ serijos) fragmentas: https://www.linolago.com/fake-abstract

 

Papildoma informacija

Metalas

, ,