Auskarai Sesės
Auskarai Povo uodega
Auskarai Povo uodega Ausyse

Sidabriniai Auskarai Sesės

65.00105.00

  • Auskarai Sesės – subtilūs, nedidukai ir patogūs auskarėliai su gražia istorija – apie bendrystę ir tikrus draugus.
  • Kasdieniai ir lengvai derinami prie visokių progų! Galima rinktis du vienodus sidabro paukštelius, arba kompoziciją “Povas” – su simpatiška penkių burbuliukų uodega iš šviesaus sidabro!
  • Poliruotas sidabras (925 praba).
  • YURGA svarbiausios kolekcijos Paukščiai dalis.

Jei šiuo metu sidabrinių auskarėlių Sesės nebūtų mūsų parduotuvėje, jų gamyba truks iki dviejų savaičių. Platesnis auskarėlių aprašymas – žemiau.

Oksiduotas sidabrasOksiduotas sidabrasŠviesus sidabrasŠviesus sidabras
Clear

Sidabriniai Auskarai Sesės:

subtilus dizainas ir graži auskarėlių sukūrimo istorija – juk dviese visada linksmiau? Juk gyvenimas yra kur kas paprastesnis, kai gali pažvelgti vienas į kitą, o gal tiesiog žinai – vienas žodis, tik nedidelė užuomina ir esi suprastas! Tyli, rami bendrystė – kad ir kur būtum, kad ir kiek kilometrų, mylių mus skirtų – gera žinoti, kad esame dviese!

Auskarėliai Sesės gali būti poliruoto sidabro, arba juodintu paviršiumi. Kadangi dauguma mūsų papuošalų yre sukurti rankomis, pagal užsakymą galime pagaminti ir auksinius, ir papuoštus brangakmeniais, ir net du skirtingus paukštelius. Plačios YURGA pasirinkimo galimybės! Puikus sprendimas bus ir pasirinkti mūsų “Povo uodegą” – penkiais sidabro bumbuliukais papuoštą detalę, kurią įsigijus reikia pirštais atsargiai prilenkti palei savo ausies formą. Kaip parodyta kairėje esančioje nuotraukoje su modeliu.

Sidabriniai auskarai bus 4mm x 8mm dydžio.

YURGA Kolekcijos Paukščiai dalis.