Pakabukas Angelėlis ir laiminga Žvaigždė

80.00

Angelėlis ir laiminga Žvaigždė – sidabrinis, senąja “karštos emalės” technika atliktas pakabukas. Subtilus, prabangus ir vertingas. Apie kantrų, atidų, rūpestingą angelėlį.

Vaikiški papuošalai turi gražius ir prasmingus Papuošalo stovelius su vokeliu. Jie skirti ne tik ilgam prisiminimui, eksponavimui, bet ir dovanojimo akimirkos džiaugsmui. Kaip visada – elegantiški, simpatiški.
Stovelio ir vokelio kaina – 3.50 Eur

Išmatavimai 10×10 mm

Rankų darbo. Galima rinktis su sidabro grandinėle, stilingu ir subtiliu karoliukų vėriniu, arba šilko virvele (kūdikiui).

Jei šiuo metu pakabuko neturėtume parduotuvėje, gamybos trukmė – iki dviejų savaičių. 

Baltas angelasBaltas angelasMėlynas angelasMėlynas angelas
Clear

Pakabukas Angelėlis ir laiminga Žvaigždė: sukurtas mūsų mėgstama, senovine ir prabangia “karštos emalės” (skysto stiklo) technika. Šiandien ji nėra itin mėgiama, nes reikalauja įgūdžių, tikslumo ir laiko (dažniausiai renkamasi papuošalus dengti laku).

Emalę ypač išpopuliarino House of Fabergé (Gustavo Fabergé ) juvelyrikos namų Rusijos carams sukurti velykiniai kiaušiniai –  velykų kolekcija (1885 – 1917), kai Rusijos imperatoriaus šeimai ir privatiems kolekcininkams buvo kuriamos stilizuotos, emale puoštos pavasario šventės dovanos – kiaušiniai, išgarsėję visame pasaulyje.

Mūsų angelėlis irgi yra atliktas šia technika ir kantriai, švelniai bei rūpetingai saugo savo Žvaigždę.

Papildoma informacija

Spalva

,