Pakabukas Kryželis mergaitei
Pakabukas Kryželis mergaitei

Pakabukas Kryželis mergaitei

85.00

Pakabukas Kryželis mergaitei: gal čia tiesiog gėlės žiedas mažutei princesei, lydėsiantis ją ir tuomet, kai ji užaugs ir pati taps panaši į stebuklingą gėlę?

Vaikiški papuošalai turi gražią ir prasmingą Papuošalo stovelį su vokeliu. Stovelis skirtas ne tik ilgam prisiminimui, eksponavimui, bet ir dovanojimo akimirkos džiaugsmui. Kaip visada – elegantiški, simpatiški.
Stovelio ir vokelio kaina – 3.50 Eur

Sidabras, puoštas pilnaviduriu rožinio aukso burbuliuku. Galima kabinti ant sidabro, ar net aukso grandinėlės, arba ant švelnios šilko virvelės.  Išmatavimai: 14 mm.

Jeigu šiuo metu pakabuko neturėtume parduotuvėje, gamyba užtruks iki dviejų savaičių.

Pakabukas Kryželis mergaitei: jeigu tu esi mažutė mergaitė (ir kiek panaši į princesę), šis papuošalėlis yra sukurtas kaip tik tau! Todėl, kad jis skirtas nerūpestingai lakstyti po pievą, plasnojant šilkiniu sijonėliu, paskui smagiai valgyti spalvotus ledus su drauge parke ant suoliuko, o dar – tabaluoti kojomis ant kėdutės prie šventinio stalo ir užvertus galvą į dangų sugalvoti norą, kuris išsipildys, kai aties laikas…

Kryželis pasislėpęs gėlės žiede, kaip dažnai būna – visi geri dalykai būna pasislėpę, tačiau jie stebuklingai veikia, jei tiki ir saugo mažos princesės juoką!