Pakabukas Laumžirgis
Pakabukas Laumžirgis

Pakabukas Laumžirgis

50.00

Nes jį neša meilės sparneliai!

Pakabukas Laumžirgis sukurtas iš poliruoto lydyto sidabro (925 prabos). Rankų darbo, todėl kiekvienas laumžirgis bus truputį skirtingas. Gali būti kabinamas ant sidabro grandinėlės, karoliukų vėrinio, kūdikiams – ant švelnios šilko virvelės, (kurios galiukai nėra sulituoti.)

Pakabuko dydis ~18mm.

Vaikiški papuošalai turi gražią ir prasmingą Papuošalo stovelį su vokeliu. Stovelis skirtas ne tik ilgam prisiminimui, eksponavimui, bet ir dovanojimo akimirkos džiaugsmui. Kaip visada – elegantiški, simpatiški.
Stovelio ir vokelio kaina – 3.50 Eur

Jei pakabuko šiuo metu neturėsime parduotuvėje, gamyba truks iki dviejų savaičių. 

Pakabukas Laumžirgis: nes, galbūt, laumžirgis – tai laimės žirgelis? Ant kurio lengvučių plasnojančių sparnelių vaikams atnešama jauki vaikiška laimė: saulėtos dienos, juokas su draugais, nesibaigiantys ir linksmi žaidimai, visokie vaikiški malonūs niekučiai, kurie paskui virsta gražiais prisiminimais? O svarbiausia – meilė, kurios taip reikia ir mažam, ir dideliam! Ir va – iš jos sukūrėme lengvus, kaip begalybė sparnelius šiam laumžirgiui, kad laimės būtų DAUG – lengvos, kaip oras ir nesibaigiančios, kaip didelis dangus!