Pakabukas Lauro lapas
Pakabukas Lauro lapas
Pakabukas Lauro lapas
Pakabukas Lauro lapas

Pakabukas Lauro lapas

35.00 25.00

Pakabukas Lauro lapas  – stiprybės ženklas. Ne tik garbės, ištvermės bei jėgos talismanas, bet ir taikos, kilnumo, santarvės šaltinis.

Lauro lapą lydi puikus aprašymas.

Sidabras 925. Išmatavimai: 19 mm x 10 mm.

Galima kabinti ant sidabro grandinėlės, juodo kaučiuko virvelės, Lauras puikiai atrodo vienas – graži pakabuko proporcija tinka ir vyrui, ir moteriai, bet dera ir prie mūsų augalų kolekcijos ‘Herbarium’ – kur kiekvienas lapelis, žiedelis ar uoga seka savo istoriją (tuomet reikėtų rinktis ilgą ‘Herbarium’ grandinėlę) ir, metams bėgant, surinkti savo augalų kolekciją.

Jei šiuo metu pakabuko neturėtume parduotuvėje, gamybos trukmė – iki dviejų savaičių. Jeigu norite rinktis auksą – kainą reikia suderinti prieš gamybos procesą.

 

Pakabukas Lauro lapas.

Lauro medis – legendomis apipintas, paslaptingas augalas: antikos Graikijos mitai byloja, jog persekiojama gražuolio dievo Apolono, nimfa Dafnė pasivertusi nuostabiausiu lauro medžiu – ištiesusi rankas jo šakomis į dangų, kad išsaugotų savo skaistybę!  Nuo tos akimirkos Apolonas garbinęs lauramedį bei ėmęs nešioti laurų vainiką, tapusį dievų karūna.

Ir senovės graikai, ir romėnai lauro lapais vainikuodavo nugalėtojus – pačius pačiausius! Iš čia kilęs ir žodis “laureatas”. Taip, beje, buvo vadinami ir baigę universitetus, mokslus krimtę žmonės.