Sidabro ir aukso raidė I yurga
Auksinės raidės YURGA
Auksinė Rankų Darbo Raidė, YURGA

Pakabukas Vardo Raidė I

55.00

  • Pakabukas – vardo raidė “I”, sukurtas būti kasdienišku, bet stilingu papuošalu ir vertinga, stilinga bei praktiška  dovana.
  • Rankų darbas.
  • Sidabras ir pilnaviduriai aukso burbuliukai – jokio paauksavimo!

SUBTILI IR PRASMINGA DOVANA

Sidabrinė raidė, papuošta pilnaviduriais, kontrastingais rožinio aukso (585 prabos) burbuliukais, labai universali kasdienybėje, deranti prie įvairiausios aprangos ir stiliaus.

Jeigu pakabuko – jūsų raidelės “I” šią akimirką neturėtume parduotuvėje, jos gamyba truktų dvi savaites.  Galima pasirinkti sidabrą papuoštą aukso burbuliukais, arba auksą – žemiau nurodytos metalų pasirinkimo galimybės. Platesnis raidės “I” aprašymas – dar žemiau.

Pakabukas Vardo Raidė I :

nėra individualesnio, prasmingesnio ir linksmesnio dalyko, nei sava vardo raidelė(s)! Sukurta iš poliruoto sidabro ir papuošta pilnaviduriais aukso “batukais”. Raidelėje pabrėžiamas rankų darbas – savotiškas “vaikiškumas” statiškoje ir paprastutėje kompozicijoje ir charakteryje. Tačiau būtent šis pasirinkimas suteikia papuošalui rimties – iš karto pastebimas jo išskirtinumas ir dizainerio prisilietimas bei simetriška raidelės “I” ašis, neieškant jokios ornamentikos ar detalių  (pati raidė ‘I’ – minimalistiška ir simpatiška, kviečia šiam žaidimui).

Sidabrinė raidelė “I” bus papuošta pilnaviduriais rožinio kontrastingo aukso burbuliukais – jokio paauksavimo, nes ji turi puošti žmogu ilgai, auksas negali nusitrinti. Toks derinys galimas tik kuriant papuošalus rankomis, atidžiai sujungiant ir prilituojat sidabrą su auksu.

Pakabukas puikiai tinka su aukso ar sidabro grandinėlešilko juostele ar originaliais Yurga spalvotais vėrinukais. Šalia “I” gerai atrodo ir kita raidė(s) kartu – tokiu atveju dažnai darome specialius sidabro ar aukso prailginimus, kad gerai matytųsi abi raidės. Pakabuką galima segėti ir ant apyrankės, derinti prie YURGA vėrinio “Puokštė”. Nuotraukose prisegame raidžių kompozicijų pavyzdžius, kad būtų lengviau įsivaizduoti, jeigu norėtumėte užsakyti porą raidžių, ar jų “puokštę”! O taip pat – parodome rankomis lankstytą, prabangiai baltą ir simpatišką mūsų raidelių pakuotę su gražiu linkėjimu.

“I” raidės išmatavimai – apie 10 mm.

Norint užsisakyti auksinę raidelę, jos kaina bus 180 Eur (auksas 585 prabos; jo spalvas ar derinukus galima pasirinkti – baltas, geltonas, rožinis). Kiekvienas užsakymas – individualus, daromas rankomis, gali būti individualizuotas, papuoštas akmenėliu ar brangakmeniu. Galerijoje rasite nuotrauką su dviejų raidžių variacija, skirtą mamai, kurios vaikučiams paaugus, raidelės bus padovanotos jiems. Jeigu pageidaujate individualaus sprendimo – suderinkime užsakymą ir kainą.

Raidė “I” yra YURGA kolekcijos Raidės dalis. Ten telpa visa abėcėlė!