Pakabukas Sidabrinis Rožės Žiedlapis

35.00

Pakabukas Sidabrinis Rožės žiedlapis:  taip, rožės žiedlapiais nuklotas kelias į laimę ir ilgą svajonių gyvenimą. Tarsi geras konservantas ji turėtų saugoti draugystę ir meilę, juo labiau –  niekada nevystantis švelnus širdies formos žiedlapis.

Kiekvienas pakabukas turi puikų aprašymą ir pakuotę. Sidabras (925). Išmatavimai: 18 mm x 16 mm.

Galima kabinti ant mūsų sidabro grandinėlės. Puikiai atrodo vienas, taip pat galima rinkti ir suderinti pagal savo skonį, prasmes, progas YURGA augalų kolekciją, kurios dalis yra Rožės žiedlapis – tuomet siūlome įsigyti tam skirtą ilgą, reto pynimo grandinėlę ir pakabuką Rožės žiedlapį su specialiu pakabinimu.

Jeigu šiuo metu neturėtume Rožės žiedlapio parduotuvėje, jo gamyba užtruks apie dvi savaites.

 

Pakabukas Sidabrinis Rožės Žiedlapis:

Rožės paplitimas – visas didelis pasaulis. Ir jau neįtikėtinai seniai, nes, manoma, kad rožės mūsų planetoje vešėjo dar prieš atsirandant žmogui – jos liudija Edeno sodų grožį! Jau prieš gerus tris tūkstančius metų rožėmis buvo gydomi visokie žmogiški trūkumai ir ligos. Gimtinė – kažkur aplink Kaspijos jūrą, bet namuose pirmosios rožės imtos auginti, sako, šiaurinėje Irano dalyje. Hildesheime (Vokietijoje) auga seniausia pasaulyje tūkstančio metų rožė!

Meilė?  Būtų banaloka ir paprasta apsiriboti tik ja, nes rožė yra gėlių karalienė!

Rožės, sako, ramina sielą ir džiugina akį, o reikalui esant – gydo kūną. Alchemikai mesdavę rožių žiedlapius į retortas, bandydami metalus paversti auksu; taip pirmą kartą buvo išgautas gydantis nuostabiausias rožių aliejus. Šios gėlės trapume gyvena tikroji amžinybė, jos atgimstantis grožis simbolizuoja nevystančius jausmus. Ir ne tik – ji kalba apie neribotą drąsą, švarią sąžinę, aistringą amžinybę pažįstančią meilę, kaip ir kilnią sielą bei gerą būdą.

Jos žiedlapių lietus lyja išrinktiesiems.