Pakabukas “Raidė P”

65.00240.00

  • Minimalistiškas, elegantiškas bei prasmingas pakabukas.
  • Rankų darbas.
  • Raidės dydis: apie 9 – 10 mm.
  • Sidabrinė raidė, papuošta pilnaviduriais, kontrastingais rožinio aukso (585 prabos) burbuliukais.
  • Renkantis dvi, ar kelias raideles, joms daromi prailginimai, kad visos gerai matytųsi bendroje kompozicijoje.
  • Sidabrinės raidės gaminamos tik su sidabriniu prailginimu.

Subtili dovana ir gražus aprangos akcentas.

Galimas derinys yra >  Deimantuota grandinėlė,  arba originalus > Yurga organzos kaspinėlis.  Prie raidės tinka ir YURGA > Perlo Pakabukas Žirniukas

Jeigu šiandien pakabuko – raidelės P neturėtume mūsų YURGA internetinėje parduotuvėje, jos gamyba užtruktų nuo trijų iki keturių savaičių. Platesnis aprašymas apie šį papuošalą – žemiau.

Baltas Auksas 14KBaltas Auksas 14KBaltas Auksas 14KBaltas ir Rožinis Auksas 14KBaltas ir Rožinis Auksas 14KBaltas ir Rožinis Auksas 14KGeltonas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KRožinis Auksas 14KRožinis Auksas 14KRožinis Auksas 14KSidabras 925 ir Auksas 585Sidabras 925 ir Auksas 585Sidabras 925 ir Auksas 585
Clear

Pakabukas Sidabro Raidė P

nėra individualesnio, prasmingesnio ir linksmesnio dalyko, nei vardo raidelė! Sukurta iš poliruoto sidabro ir papuošta pilnaviduriais aukso “batukais”. Raidelėje pabrėžiamas rankų darbas – savotiškas “vaikiškumas”, lengvumas, linksmumas raidės kompozicijoje ir charakteryje. Tačiau būtent šis pasirinkimas suteikia papuošalui rimties – iš karto pastebimas jo išskirtinumas ir dizainerio prisilietimas bei sąmoningas pasirinkimas būti atsargiai netaisyklingu (pati raidės P kompozicija yra asimetriška ir kviečia šiam žaidimui).

Kiekviena P raidelė bus kažkiek skirtinga, nes kiekviena yra sukurta rankomis – dviejų visiškai vienodų padaryti neįmanoma. Tačiau visada bus išsaugotos raidelės P proporcijos ir charakteris.

Kiekvieną raidelę galima pasirinkti skirtingą – sidabrinę, papuošta auksu, arba auksinę (tokiu atveju reikėtų nurodyti šį pageidavimą pastabose – mokama suma taps avansu, o bendra auksinės P raidelės kaina bus 180 Eur).

Raidė P yra YURGA kolekcijos Raidės dalis. Ten telpa visa abėcėlė!

Papildoma informacija

Metalas

, , , ,