Rankų darbo raidė K, YURGA
Dvi aukso raidės YURGA
Dėžutė raidelei YURGA

Rankų Darbo Raidė K

55.00180.00

  • Simboliška ir žaisminga raidė K.
  • Rankų darbas.
  • Sidabras ir pilnaviduriai rožinio aukso (585) bumbuliukai, arba
  • Auksas (spalvas galima pasirinkti).

  Subtilus, elegantiškas ir kartu kasdieniškas papuošalas.

Jeigu šiandien neturėtume mūsų raidelės K elektroninėje YURGA parduotuvėje, jos gamyba užtruks dvi savaites. Platesnis aprašymas, apie ją – žemiau. Kaip ir medžiagų pasirinkimas. 

Baltas ir Rožinis Auksas 14KBaltas ir Rožinis Auksas 14KBaltas ir Rožinis Auksas 14KSidabras (925) ir Auksas (585)Sidabras (925) ir Auksas (585)Sidabras (925) ir Auksas (585)
Clear

Rankų darbo pakabukas, raidė K –

  Mūsų raidės – visada rankų darbo, todėl kiekvienąkart kiekviena būna vos vos skirtinga ir tame visas jų grožis!  ‘K’ – charakteringa ir pastebima!  Ji – nedidukė, todėl subtiliai prisiderins prie kasdienybės ir papuoš šventę. Nieko nėra individualesnio ir kartu dekoratyvesnio, nei vardo raidė – savyje ji turi daugiau prasmės, nei bet koks kitas ženklas ar simbolis. Nes inicialas lydi mus nuo vaikystės ir visada lydės, nes turi ypatingą asimetrišką “charakterį”, kurį mes pabrėžiame aukso burbuliukais ir padarome  žaismingu, linksmu, koketišku. 🙂

Pakabukas puikiai tinka su aukso ar sidabro grandinėlešilko juostele ar originaliais Yurga spalvotais vėrinukais. Gerai atrodo kelios raidės kartu – tokiu atveju dažnai darome specialius sidabro ar aukso prailginimus jūsų pasirinktai raidei. Raidelę galima segėti ir ant apyrankės, derinti prie YURGA vėrinio “Puokštė”. Nuotraukose prisegame raidžių kompozicijų pavyzdžius, kad būtų lengviau įsivaizduoti! O taip pat – parodome rankomis lankstytą, prabangiai baltą ir simpatišką mūsų raidelių pakuotę su gražiu linkėjimu.

Sidabrinės ar auksinės ‘K’ raidės išmatavimai bus apie 10 mm.

Norint užsisakyti auksinę raidę, jos kaina bus 180 Eur (auksas 585 prabos; jo spalvas galima pasirinkti – baltas, geltonas, rožinis). Kiekvienas užsakymas – individualus, daromas rankomis, gali būti individualizuotas, papuoštas akmenėliu ar brangakmeniu.  Jeigu pageidaujate individualaus sprendimo – suderinkime užsakymą ir kainą.

Papildoma informacija

Metalas

,