Sagė “Tabula Rasa”

6,800.00

  • Sagė Tabula rasa: tobulas, švarus, tylus grožis.
  • Kodėl jos nepalietė besikeičiančios mūsų taisyklės, mados, stiliai ir kankinančios grožio paieškos?
  • Nes joje nėra ornamentų, nėra kontrasto, kampų ar akcentų, už kurių galėtų stabtelėti ir užkliūti žvilgsnis. Nėra vizualaus “triukšmo” ar pauzės. Nėra klausimų, nėra atsakymų.  Tik tyla.
  • Sagė Tabula Rasa pagaminta iš aukso 750 (18K), padengta rodžiu ir puošta briliantais. Aukso spalvą galima pasirinkti (geltonas, o gal rožinis 750 prabos auksas?).
  • Išmatavimai: 50 mm. x 40 mm.

Klasika pačia esmingiausia savo išraiška ir forma.

Užsakant papuošalą reikėtų laukti maždaug keturias savaites.

Sagė Tabula Rasa :

lotyniškas puikus posakis, nusakantis “tuščią lapą”, “švarų vandenį”, “pirmapradę tuštumą”… Tiktų, galbūt, ir pirmapradei tobulai formai, kuri būtų nepriekaištinga, švari, nesugadinta jokių nereikalingų ar netikslių prisilietimų? Kur nesimatytų mūsų bandymų, jokių pastangų, jokių kūrėjo paklydimų… Formai, kurios, galbūt,  nepalietė besikeičiančios mūsų taisyklės, mados, stiliai ir  kankinančios grožio paieškos?  Nes joje nėra ornamentų, nėra kontrasto, kampų ar akcentų, už kurių galėtų stabtelėti ir užkliūti žvilgsnis. Nėra vizualaus “triukšmo” ar pauzės. Nėra klausimų, nėra atsakymų.  Tik tyla.

Sagė Tabula Rasa – kai ilsisi akys ir grožis tiesiog yra jos sudedamoji dalis per se.

John Locke naudojo šį lotynišką posakį, norėdamas apibūdinti žmogaus protą ir esybę jam gimus – nepaliestam aplinkos, nuostatų, taisyklių…

YURGA DeLuxe kolekcija.