Vėrinys Puokštė

Sidabrinė Raidelė su Karabino užsegimu

60.0070.00

  • Sidabro Raidelė su karabino užsegimu yra sukurta kasdienybei: jauki, aptakių formų. Subtilus dizainas – tiks ir moteriai, ir vyrui, ir net vaikui.
  • Rankų darbo, todėl kiekviena raidelė bus vos vos skirtinga ir tame visas jos grožis.
  • Išmatavimai apie 20mm.
  • Sidabrinė Raidelė papuošta pilnaviduriais, kontrastingais rožinio aukso (585 prabos) burbuliukais.
  • Raidelę galima segėti ant apyrankės, puikiai tinka ir su aukso ar sidabro grandinėle, šilko juostele ar originaliais mūsų spalvotais vėrinukais bei prie YURGA vėrinio “Puokštė”.

Kiekvienas užsakymas – individualus, daromas rankomis. Jeigu pakabuko šią akimirką neturėtume parduotuvėje, jo gamyba truktų dvi savaites.

 

Clear

SIDABRINĖ RAIDELĖ SU UŽSEGIMU

Čia visa abėcėlė, kurioje galima atrasti savo ar mylimojo vardo pirmąją raidę, šeimos, draugų inicialus.

Raidės yra patys įdomiausi simboliai, o inicialai – visada lydintys per gyvenimą, todėl mūsų raidelės yra pritaikytos kasdienybei ir šventei, linksmo “charakterio”, tačiau solidaus rankų darbo atlikimo. Jos sukurtos iš tauriųjų metalų, subtilių ir pabrėžiančių rankų darbą formų, bet kartu kiek šelmiškai švyti savo “batukais”. Raidelės išlieka rimtos ir santūrios, bet turi savyje tokio YURGA būdingo atsainaus linksmumo, kuris visada kontrastuoja su prabangiomis medžiagomis, suteikdamas papuošalui ne prekės, o meno kūrinio bruožų.

Kiekviena RAIDELĖ – skirtinga, kaip ir mūsų vardai, jos slepia daugybę prasmių ir yra puikus, asmeniškiausias simbolis, visada lydėsiantis mus per gyvenimą.