Sidabrinis pakabukas Žvaigždėtas kryželis

65.0095.00

  • Sidabrinis pakabukas Žvaigždėtas kryželis.
  • Kiekvienas kryželis – skirtingas.
  • Sukurtas rankomis.
  • Sidabras (925), rožinio aukso burbuliukai (585). Rankų darbas – tai itin pabrėžiama nesimetrišku ir sąmoningai chaotišku žvaigždučių ornamentu.
  • Išmatavimai: ilgis 1,8cm – plotis 1,4cm.

Gali būti vien sidabro, arba puoštas auksu – simboliškas ir subtilus, rankomis kalinėto ir poliruoto paviršiaus su mažomis spindinčiomis žvaigždėmis.

Jei šio pakabuko šiandien neturėtume YURGA internetinėje parduotuvėje, jo gamyba truktų dvi savaites. Pasirinkite norimo kryželio medžiagų derinuką. Platesnis aprašymas – žemiau.

Sidabras (925)Sidabras (925)Sidabras (925)Sidabras 925 ir Auksas 585Sidabras 925 ir Auksas 585Sidabras 925 ir Auksas 585
Clear

Sidabrinis pakabukas Žvaigždėtas kryželis:

jis nedidukas, sukurtas archajiška senovine technika – rankomis kalinėto ir poliruoto sidabro.  Papuoštas mažomis spindinčiomis aukso žvaigždelėmis, tarsi dangus – spindintis kelrodėmis aksominę naktį. Žvaigždelės čia nutūpė šviesti: jos ne tik rodys kelią, bet jose gyvena ir telpa pačios didžiausios svajonės!

Kiekvienas auksinis burbuliukas yra pilnaviduris – jokio paauksavimo, todėl auksas niekada nenusitrins, o pats kryželis išliks atsparus madai ir, žinoma, laikui. Sidabras laikomas simboliniu sielos metalu, o auksas – materialaus, žemiškojo prado. Jų derinys yra prasmingas ir galime juyos sujungti, nes YURGA papuošalai kuriami rankomis. Dėl šios priežasties kiekvienas mūsų kryželis bus kažkiek kitoks, skirtingas ir unikalus – tame visas jų grožis! Išlaikant panašias proporcijas, kompoziciją ir dizaino charakterį.

 

Papildoma informacija

Metalas

,