Sidabro ir Granato Uogelė

12.00

  • Minimalistiškas ir stilingas pakabukas, tikintiems akmenų galia.
  • Subtiliai atrodys vienas, arba derės su kitu YURGA pakabuku – augalėliais iš Herbarium kolekcijos, paukšteliu ar Pakabukas “
  • Sidabras ir poliruotas granatas.
  • Granato uogelės diametras – apie 5 mm
  • Kolekcijos YURGA Herbarium dalis

Sidabro ir Granato uogelė – lakoniškas ir stilingas pakabukas. Prie jo reikia pasirinkti tinkančią grandinėlę,  kabinti bei derinti su kitu pakabuku, arba Herbarium vėriniu.

Jeigu šiandien neturėtume šios granato uogelės YURGA internetinėje parduotuvėje, jos gamyba užtruks apie dvi savaites.  Platesnis pakabuko aprašymas – žemiau.

Sidabro ir Granato Uogelė – gražus ir subtilus papuošalas, galintis papuošti kasdienybę ir puikiai derantis prie visų kitų papuošalų. Savo elegantiška spalva ir minimalistiška kompozicija YURGA sidabro uogelės papildo bet kokį garderobą.

Galima uogele puoštis viena, arba suderinti ją su pasirinkta raidele – va čia:  Pakabukas Raidė  taip pat granato uogelė dera su norimu Herbarium augalu – pavyzdžiui – Pakabukas Sidabrinis Rožės Žiedlapis. Jeigu rinksimės lakoniškus vieno – dviejų pakabukų derinį, geriausiai tiks Deimantuota grandinėlė, jeigu norime granato uogelę pridėti prie vėrinio, kuriame susijungia sidabro gėlės, žolynai ir kitos uogos, geriau įsigyti Sidabrinė Herbarium Grandinėlė.

Natūralus granatas ir sidabras.

Uogelės išmatavimai: 5mm.

YURGA Herbarium kolekcijos dalis.