Dėžutė raidelei YURGA
Sidabro pakabukas Raidelė
Sidabro pakabukas Raidelė
Sidabro pakabukas Raidelė
Sidabro pakabukas Raidelė
Sidabro pakabukas Raidelė
Sidabro pakabukas Raidelė

Pakabukas Raidė

55.00180.00

Sidabro pakabukas Raidelė  yra sukurtas kasdienybei: jaukus, aptakių formų ir tinkantis tiek prie džinsų, tiek prie suknutės. Subtilus jo dizainas tikrai išskirtinis – tiks ir moteriai, ir vyrui, ir net vaikui.

Rankų darbo, todėl kiekviena raidelė bus vos vos skirtinga ir tame visas jos grožis.

Išmatavimai apie 9-10 mm.

Sidabrinė raidė papuošta pilnaviduriais, kontrastingais rožinio aukso (585 prabos) burbuliukais.

Pakabukas puikiai tinka su aukso ar sidabro grandinėle, šilko juostele ar originaliais mūsų spalvotais vėrinukais. Gerai atrodo kelios raidės kartu. Galima segėti ir ant apyrankės, derinti prie YURGA vėrinių “Puokštė”.

Norint užsisakyti auksinę raidę, jos kaina bus 180 Eur (auksas 585 prabos, jo spalvas galima pasirinkti – baltas, geltonas, rožinis). Kiekvienas užsakymas – individualus, daromas rankomis. Kiekvienas užsakymas gali būti individualizuotas – nuotraukoje yra ir dviejų aukso raidžių variacija, skirta mamai, kurios vaikučiams paaugus, raidelės bus padovanotos jiems.

Jeigu pakabuko šią akimirką neturėtume parduotuvėje, jo gamyba truktų dvi savaites.

Clear

Sidabro arba aukso pakabukas Raidė

Čia visa abėcėlė, kurioje galima atrasti savo ar mylimojo vardo pirmąją raidę, šeimos, draugų inicialus.

Raidės yra patys įdomiausi simboliai, o inicialai – visada lydintys per gyvenimą, todėl mūsų raidelės yra pritaikytos kasdienybei ir šventei, linksmo “charakterio”, tačiau solidaus rankų darbo atlikimo. Jos sukurtos iš tauriųjų metalų, subtilių ir pabrėžiančių rankų darbą formų, bet kartu kiek šelmiškai švyti savo “batukais”. Raidelės išlieka rimtos ir santūrios, bet turi savyje tokio YURGA būdingo atsainaus linksmumo, kuris visada kontrastuoja su prabangiomis medžiagomis, suteikdamas papuošalui ne prekės, o meno kūrinio bruožų.

Kiekviena raidė – skirtinga, kaip ir mūsų vardai, jos slepia daugybę prasmių ir yra puikus, asmeniškiausias simbolis, visada lydėsiantis mus per gyvenimą.

Papildoma informacija

Raidės

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,