Sidabro pakabukas Šeimyna Trise
Sidabro pakabukas Šeimyna Trise
Sidabro pakabukas Šeimyna Trise

Sidabro pakabukas Šeimyna Trise

320.00

Sidabro pakabukas Šeimyna Trise – jaukaus gyvenimo trise simbolis, kai mažame, saugiame pasaulyje būti kartu yra gera. Branginantiems vienas kitą ir visada sugrįžtantiems namo paukščiams.

Pakabukas sukurtas iš poliruoto ir deginto sidabro (925), puoštas pilnaviduriais aukso burbulais (585). Rankų darbas. Pakabuką galima derinti su mūsų šilkinėmis, spalvotomis virvelėmis arba grandinėlėmis.

Išmatavimai: ilgis 4cm – plotis 2,5cm. Kadangi pakabuką darome rankomis, kiekvienas bus nežymiai kitoks ir tame papuošalo vertė.

Jei parduotuvėje neturėtume, šio pakabuko gamyba truktų tris savaites.

Sidabro pakabukas Šeimyna Trise – uždara, simetriškai ovali šio pakabuko forma simbolizuoja saugų paukštelių lizdą. Taisyklingas ovalas – subtili užuomina į kiaušinį – pradžios, visapusiškos pilnatvės, augimo, virsmo ir gyvybės, žinoma, simbolį.

Pakabukas Šeimyna skirtas tiems, kurie saugo vienas kitą, kuriems gera būti kartu, kurie kuria drauge savo namus ir gyvenimą – globėjiškai pagelbėdami, atsargiai atsiremdami vienas į kitą, augdami kartu ir būdami drauge laimingi. Kad gyvenimas būtų toks pat glotnus ir paprastas! Toks pat begalinis ir nesibaigiantis, kaip uždara, ovali pakabuko forma. Kompozicija – žaviai paprasta, tačiau puikiai apmąstyta. Ko gero, tai simboliška dovana, galinti savyje sutalpinti tiek prasmės, kiek jos telpa uždarame vienos laimingos šeimos pasaulyje…Branginantiems vienas kitą ir visada sugrįžtantiems namo paukščiams.