Sidabrinis Pakabukas Vyturėlis
Pakabukas Sidabrinis Vyturėlis
Sidabrinis YURGA paukštelis
Tobulybė aukso žiedas, YURGA

Sidabro Pakabukas Vyturėlis

25.00

  • Sidabro pakabukas Vyturėlis:  žadinantis pavasarį, nugalintis visus žiemos liūdesius.  Mažutėlis, laisvas ir linksmas!
  • Jis ne tik elegantiškas ir stilingas, bet ir prasminga dovana – ypač kontekste su jam sukurta gražia, rankomis lankstyta, apgalvota ir prabangiai balta pakuote!
  • Vyturėlis puikiai transformuojasi ir tinka prie YURGA auskarų Fly, tik reikia išsirinkti norimą jų dydį ir formą (auskarai gali būti ir asimetriški, jie parduodami po vieną – prisegame nuotraukoje).
  • Poliruotas sidabras (925).
  • Išmatavimai: ~10x5mm.

Subtili ir prasminga dovana.

Jeigu šiuo metu Vyturėlio neturėtume  YURGA parduotuvėje, jo gamyba užtruks apie dešimt darbo dienų.  Platesnis pakabuko aprašymas – žemiau.

Sidabro pakabukas Vyturėlis :

– laisvės ir gyvenimo džiaugsmo simbolis! Ne gulbė ir ne erelis, o linksmas, nedidukas paukštelis, gebantis pažadinti plačiausius laukus, pievas ir miškus pavasariui! Nes laimė yra galinga – jos reikia visai nedaug, tarsi taurios grynos esencijos tam, kad prisipildytų visa aplinka ir širdis tikėjimo, vilties ir meilės.

Poliruoto sidabro subtilus papuošalas ir prasminga dovana.

Pakabukas – tikras transformatorius, nes tinka prie YURGA auskarų Fly, tik reikia išsirinkti norimą jų dydį ir formą bei “patupdyti” ant jų Vyturėlį.

Vyturėliui tiks > Yurga organzos kaspinėlis, arba sidabro (aukso) grandinėlė (žemiau). Galime pagaminti ir auksinį, Vyturėlį,  žinoma, tik prieš užsakant – suderinkime kainą ir pasirinkime norimą aukso spalvą.

Ikoniškoji YURGA Paukščių kolekcija.