Sužadėtuvių žiedas kalinėtas su briliantais
Sužadėtuvių žiedas kalinėtas su briliantais

Kalinėtas Aukso Žiedas su Briliantais

1,130.00

  • Elegantiškas žiedas su briliantais: klasika ir kažkiek minimalizmo.
  • Atliktas rankomis, senąja kalimo technika, kai kalant auksas užsigrūdina it plienas!
  • Auksas (750 praba, 18K), papuoštas 17-a ritmiškai išdėstytų briliantų (0,15ct).
  • Žiedo plotis 4mm.
  • Žiedo preliminarus (priklauso nuo išmieros) svoris: ~3,64g.

Tikriausiai reikiamos išmieros kalinėto žiedo šiandien neturėsime mūsų internetinėje parduotuvėje, jo gamybos trukmė – 4 savaitės. Platesnis aprašymas – žemiau.

Baltas Auksas 18KBaltas Auksas 18KBaltas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KRožinis Auksas 18KRožinis Auksas 18KRožinis Auksas 18K
Clear

Kalinėtas Aukso Žiedas su Briliantais:

Viena seniausių metalo apdirbimo technikų yra rankomis grubiai ir kartu atsargiai bei švelniai kaltas žiedas – simboliška, prasminga, poetiška ir kartu dekoratyvu. Kad meilė, laimė ir tikėjimas būtų tvirti, lyg užgrūdintas auksas!

.

Rankų darbas, todėl žiedas bus atsparus, tvirtas ir kietas – amžinas, koks ir turi būti gražiausią gyvenimo progą įprasminantis papuošalas. Kiekvienas žiedas – šiek tiek kitoks, nes dviejų absoliučiai identiškų neįmanoma pagaminti ir tame visas jo grožis.  Užsakant individualiai, galima pasirinkti aukso spalvą: geltonas, rožinis ar baltas. Puikiai atrodo vienas, subtiliai dera su kitais papuošalais. Tinka šventei ir kasdienybei. Idealus pasirinkimas vestuvių metinėms, gražioms gyvenimo sukaktims ir net sužadėtuvėms.