Keturlapis Dobilėlis, YURGA
Aukso žiedas su briliantu Keturlapis Dobilėlis, YURGA
Aukso žiedas Keturlapis Dobilėlis su briliantu YURGA
Aukso žiedas Keturlapis Dobilėlis su briliantu YURGA

Sužadėtuvių Žiedas “Keturlapis Dobilėlis”

1,200.00

  • Subtili užuomina: prasmingas, elegantiškas, žaismingas ir kartu solidus papuošalas. Atsparus madų kaitai, saugantis prisiminimus ir derantis kasdienybėje.
  • Rankų darbas.
  • Auksas (750 praba, 18K); nuotraukoje žiedelis su 0.15 ct. briliantu.
  • Išmatavimai: žiedo lankas 2 mm.
    Gėlytės skersmuo – 10 mm.
  • Žiedo svoris: ~1,94 g. (keičiasi, priklausomai nuo žiedo išmieros).

  Subtilus, stilingas ir prasmingas.

Neturint reikiamo dydžio Keturlapio žiedelio YURGA parduotuvėje, žiedo gamybos, prabavimo ir sertifikavimo trukmė – 4 savaitės. Platesnis ir poetiškesnis žiedo aprašymas – žemiau.

Baltas Auksas 18KBaltas Auksas 18KBaltas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KGeltonas Auksas 18KRožinis Auksas 18KRožinis Auksas 18KRožinis Auksas 18K
Clear

Sužadėtuvių Žiedas Keturlapis Dobilėlis:

tikrasis pievų dobilas juk būna kitoks – trilapis dobiliukas? Keturlapis aptinkamas tik tų, kuriems pasiseka! Galbūt tų, kurie moka ieškoti, o gal tiesiog tų, kuriems jis būna skirtas. Net senose pasakose ir tautosakoje keturlapis reiškęs likimo siųstą ženklą – gyvenimas bus nuostabus, sėkmė lydės žingsnius ir svajones, o likimas šypsosis ir laimins. O svarbiausia – meilė bus vešliausias, puošniausias ir turtingiausias vainikas.  Čia, žiede, ji gyvuos amžinai – kaip sulaikyta laimė, sustabdytas džiaugsmas, nes aukso lapeliais išsiskleidęs žiedas ją talpina, puoselėja, saugo!

YURGA Keturlapis dobilėlis yra rankų darbo, todėl užsakant individualiai, jo aukso spalvą galima pasirinkti: geltoną, rožinę ar baltą (padengta rodžiu).

Žiedas praktiškas kasdienybėje, lengvai prisiderins prie kitų papuošalų, kartu bus stilingas, elegantiškas ir subtiliai puošnus.

Žiedas Keturlapis dobilėlis yra YURGA DeLuxe kolekcijos dalis.

Papildoma informacija

Metalas

, ,