Vestuviniai žiedai Dviese
Vestuviniai žiedai Dviese

Vestuviniai žiedai Dviese

400.00880.00

  • Vestuviniai žiedai Dviese – tinkantys prie visokių progų, visokio garderobo ir visokių laikų.
  • Šiuos žiedus įmanoma sukurti tik rankomis – kaip visada – paprastai atrodantis daiktas yra gana sudėtingai padaromas. 
  • Baltojo ir rožinio aukso 14K (585 praba) derinys nuotraukoje, arba jums patinkantis medžiagų derinys (užsakant).
  • Žiedo plotis – 5mm. Svoriai (21 ir 16,5 išmieroms) apytiksliai: ~7,05g ir ~4,09g.

Stilingi ir lakoniški.

Suderinus žiedų Dviese dizainą, medžiagas ir dydžius, gamyba truks dvi savaites. Platesnis aprašymas – žemiau. Dėl kilusių klausimų – parašykite mums. 

Baltas ir Geltonas Auksas 18KBaltas ir Geltonas Auksas 18KBaltas ir Geltonas Auksas 18KBaltas ir Rožinis Auksas 14KBaltas ir Rožinis Auksas 14KBaltas ir Rožinis Auksas 14KBaltas ir Rožinis Auksas 18KBaltas ir Rožinis Auksas 18KBaltas ir Rožinis Auksas 18KGeltonas ir Baltas Auksas 14KGeltonas ir Baltas Auksas 14KGeltonas ir Baltas Auksas 14KSidabras 925 ir Auksas 585Sidabras 925 ir Auksas 585Sidabras 925 ir Auksas 585
Clear

Vestuviniai žiedai Dviese –

(Two of us), atspindintys susitikimą, sąjungą, du kelius, dvi skirtybes, du gyvenimus ir vieną likimą.

Kai grožis gyvena paprastume, kai prabanga būna kasdieniška, kai patogumas lydi eleganciją. Žiedai Dviese derės prie įvairių kitų papuošalų, prie įvairios stilistikos aprangos, bus atsparūs mados kaitai.

Čia susitinka ir yra sulituojami du pilnaviduriai skirtingi aukso žiedai – jokių paauksavimų! Tokia technika ir atlikimas yra įmanomi tik kurtiant žiedus rankomis. Dėl šios priežasties galima pasirinkti ir norimą aukso derinuką – kontrastingesnį rožinio aukso su baltuoju, arba švelnesį – geltonojo aukso su baltuoju variantą.

Žiedus galima papuošti ir briliantais ar kitais patinkančiais brangakmeniais – nuotraukoje yra variacija, kur vyro žiedą puošia keturi briliantai (simbolizuojantys moters vardo raides, o moters žieda – septyni, simbolizuojantys vyro vardą). Puiki tradicija yra papuošti žiedą briliantu, sulaukus gražių gyvenimo sukakčių bei progų.

Vestuviniai žiedai Dviese yra YURGA Vestuvinių žiedų  kolekcijos dalis.