Vestuviniai žiedai Švelnumas
Vestuviniai žiedai Švelnumas

Vestuviniai žiedai Švelnumas

840.00

  • Stilingi ir lakoniški. Įspūdingi savo paprastumu, forma ir tekstūra, solidūs ir masyvūs vestuviniai žiedai.
  • Rankų darbas
  • Auksas 14K (585 praba)
  • Išmatavimai: nuotraukoje esančių žiedų plotis –  aptakūs 4 ir 6mm.
  • YURGA vestuvinių žiedų kolekcija.

Vestuviniai žiedai Švelnumas – ypatingi tuo, kad juos galima pagaminti tik rankomis ir tai ypač pabrėžiama.                                                     Todėl kiekviena žiedų pora bus kažkiek skirtinga, ją pagaminti bei suprabuoti užtruksime tris savaites.  Platesnis aprašymas – žemiau.

Baltas Auksas 14KBaltas Auksas 14KBaltas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KRožinis Auksas 14KRožinis Auksas 14KRožinis Auksas 14K
Clear

Vestuviniai žiedai Švelnumas pavadinti taip dėl savo aksominio paviršiaus. Kad bendro gyvenimo kelias būtų lengvas ir švelnus, o įspūdžius ir prisiminimus metams bėgant jungtų vienas bendras vardiklis – švelni šypsena.

Rekomenduojame rinktis kietesnį 14K (585 prabos) auksą. Jo spalvą galima pasirinkti – geltonas, rožinis, baltas ar žalsvas (nuotraukoje). Žiedai gali būti papuošti briliantais, moteriškasis – skirtis nuo vyriškojo. Taip pat galima pasirinkti ir žiedų plotį.

Paviršius apdirbtas rankomis – sąmoningai pabrėžiant tekstūros nelygumą, todėl jie puikiai prisitaikys prie kasdienybės, pamažu praras matinį paviršių, bet išlaikys savo formą ir atrodys puošniai, natūraliai ir prisilietimai ar įbėžimai juos papuoš. Svarbiausias akcentas – forma ir proporcijos.

Išmatavimai: nuotraukoje esančių žiedų plotis – aptakūs 4 ir 6mm.

Papildoma informacija

Metalas

, ,