Vestuviniai žiedai Švelnumas YURGA
Vestuviniai žiedai Švelnumas
Vestuviniai žiedai Švelnumas

Vestuviniai žiedai Švelnumas

140.00840.00

  • Stilingi ir lakoniški. Įspūdingi savo paprastumu, forma ir tekstūra, solidūs ir masyvūs vestuviniai žiedai.
  • Rankų darbas
  • Auksas 14K (585 praba)
  • Išmatavimai: nuotraukoje esančių žiedų plotis –  aptakūs 4 ir 5mm; Užsakant individualiai, žiedų plotį galima pasirinkti, kaip ir papuošti juos briliantais.
  • YURGA vestuvinių žiedų kolekcija.

Vestuviniai žiedai Švelnumas – ypatingi tuo, kad juos galima pagaminti tik rankomis ir tai ypač pabrėžiama.

Todėl kiekviena žiedų pora bus kažkiek skirtinga, ją pagaminti bei suprabuoti užtruksime tris savaites.  Platesnis aprašymas – žemiau.

Baltas Auksas 14KBaltas Auksas 14KBaltas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KRožinis Auksas 14KRožinis Auksas 14KRožinis Auksas 14KSidabras (925)Sidabras (925)Sidabras (925)
Clear

Vestuviniai žiedai Švelnumas :

pavadinti taip dėl savo aksominio paviršiaus. Kad bendro gyvenimo kelias būtų lengvas ir švelnus, o įspūdžius ir prisiminimus metams bėgant jungtų vienas bendras vardiklis – švelni šypsena.

Rekomenduojame rinktis kietesnį 14K (585 prabos) auksą. Jo spalvą galima pasirinkti – geltonas, rožinis, baltas ar žalsvas (nuotraukoje). Žiedai gali būti papuošti briliantais, moteriškasis – skirtis nuo vyriškojo. Taip pat galima pasirinkti ir žiedų plotį.

Paviršius apdirbtas rankomis – sąmoningai pabrėžiant tekstūros nelygumą, todėl jie puikiai prisitaikys prie kasdienybės, pamažu praras matinį paviršių, bet išlaikys savo formą ir atrodys puošniai, natūraliai ir prisilietimai ar įbėžimai juos papuoš. Svarbiausias akcentas – forma ir proporcijos.

Išmatavimai: nuotraukoje esančių žiedų plotis – aptakūs 4 ir 5mm.

 

YURGA Vestuvinių žiedų kolekcij

Papildoma informacija

Žiedo plotis

, ,

Metalas

, , ,