Vestuviniai žiedai Švelnumas
Vestuviniai žiedai Švelnumas

Vestuviniai žiedai Švelnumas

400.00840.00

  • Stilingi ir lakoniški. Įspūdingi savo paprastumu, forma ir tekstūra, solidūs ir masyvūs vestuviniai žiedai.
  • Rankų darbas
  • Auksas 14K (585 praba)
  • Išmatavimai: nuotraukoje esančių žiedų plotis –  aptakūs 4 ir 6mm.
  • YURGA vestuvinių žiedų kolekcija.

Vestuviniai žiedai Švelnumas – ypatingi tuo, kad juos galima pagaminti tik rankomis ir tai ypač pabrėžiama.                                                     Todėl kiekviena žiedų pora bus kažkiek skirtinga, ją pagaminti bei suprabuoti užtruksime tris savaites.  Platesnis aprašymas – žemiau.

Vestuviniai žiedai Švelnumas pavadinti taip dėl savo aksominio paviršiaus. Kad bendro gyvenimo kelias būtų lengvas ir švelnus, o įspūdžius ir prisiminimus metams bėgant jungtų vienas bendras vardiklis – švelni šypsena.

Rekomenduojame rinktis kietesnį 14K (585 prabos) auksą. Jo spalvą galima pasirinkti – geltonas, rožinis, baltas ar žalsvas (nuotraukoje). Žiedai gali būti papuošti briliantais, moteriškasis – skirtis nuo vyriškojo. Taip pat galima pasirinkti ir žiedų plotį.

Paviršius apdirbtas rankomis – sąmoningai pabrėžiant tekstūros nelygumą, todėl jie puikiai prisitaikys prie kasdienybės, pamažu praras matinį paviršių, bet išlaikys savo formą ir atrodys puošniai, natūraliai ir prisilietimai ar įbėžimai juos papuoš. Svarbiausias akcentas – forma ir proporcijos.

Išmatavimai: nuotraukoje esančių žiedų plotis – aptakūs 4 ir 6mm.