Vestuviniai žiedai “Žalčiukai”

530.00790.00

“Išmintingi žiedai”, subtilūs ir elegantiški – padaryti senovine technika – specialiu kūju kalinėjant aukso paviršių ir išgaunant šią geometrišką, tačiau kartu gamtišką tekstūrą, primenančią senovės baltų garbinto žalčio odą.

Aukso spalvą galima pasirinkti – geltoną, rožinę ar baltą (585 praba, 14K). Galimi žiedo pločiai: 3 mm, 4 mm , 5 mm.

Svoriai: 5mm ~6.59g, 4mm ~4.20g, 3mm ~2.11g.

Gamybos trukmė 3 savaitės.

 

 

Baltas Auksas 14KBaltas Auksas 14KBaltas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KRožinis Auksas 14KRožinis Auksas 14KRožinis Auksas 14K
Clear

Vestuviniai žiedai Žalčiukai, kurių paviršius primena žalčio odos raštą – užuomina į senovės baltų simboliką, kur žalčiukas buvo išminties ir ilgo gyvenimo simbolis, nešė ramybę ir santarvę namams, saugojo ten gyvenančius.

Žaltys senojoje Lietuvos mitologijoje – namų židinio, gerovės, sveikatos ir vaisingumo dievybė, laikoma gerąja namų dvasia, globėju ir gydytoju. Buvo manoma, kad jis ne tik protinga, bet ir nemari būtybė (nes žalčiai keisdavo savo odą), o žmogaus pagarbą kėlė žibanti žalčio išvaizda ir draugiškos apvalios jų akutės (kitų gyvačių akių lėliukės – grėsmingos elipsės formos). Jie labai išmintingi – rūpinosi žmonių ir namų gerove, todėl žalčiai laikyti namuose, žmonės juos maitino ir tikėjosi, kad atneš į namus santarvę ir sveikatą. 

Dar tyliai šiuos žiedus vadiname “išmintingaisiais”.

 

 

 

Papildoma informacija

Metalas

, ,

Žiedo plotis

, ,