ziedas-sidabro-neuzmirstuole-m
Mažoji Neužmirštuolė žiedas yurga
Maža Neužmirštuolė, S žiedas

Žiedas Neužmirštuolė

40.0065.00

Žiedas Neužmirštuolė – santūrus, tačiau jo paprastumas yra turtingas – puikiai atrodo vienas, grakščiai dera prie kitų YURGA žiedelių! Moka prisiminti švelnias paslaptis ir saugoti meilę.

Rankų darbo, tad dviejų absoliučiai identiškų Neužmirštuolių nebūna –  kiekvienas žiedelis gali būti šiek tiek kitoks, kaip tikroje pievoje!  Puikiai atrodys vienas, kaip ir neužmirštuolių “puokštelė”.

Žiedas yra sidabrinis (925), aukso viduriuku (585).

Neužmirštuolės išmatavimai: S dydis – 7 mm; M dydis – 9 mm.

Jei šiuo metu žiedo ar jūsų dydžio neturėtume parduotuvėje, gamybos trukmė – iki dviejų savaičių.

Žiedas Neužmirštuolė: botanikai juokauja, kad šios genties augalų lapeliai yra pūkuoti ir savo forma primena mažos, laukinės pelės ausiukę.

Melsvažiedės gėlelės tikrai mėgsta laisvę – auga pievose ir laukuose, net darželiuose nebuvo auginamos, o viena senovinė legenda seka, kad rojaus soduose Adomas pakrikštijęs gražiausiu vardu kiekvieną žiedą, prašydamas gėlių savo vardo niekada nepamiršti. Tik viena – mažiausia gėlelė buvo užsisvajojusi, neįsidėmėjo savojo vardo, tačiau paklausta nesuglumo – atsakė linksmai “nepamiršk manęs”!

Anglai tikėję, kad vakaro saulės nutviekstose neužmirštuolių pievose maudosi fėjos – tereikia kantriai luktelėti šalia pievutės saulei leidžiantis ir smulkių žydraakių paprastučių gėlelių fone išvysi didžiausią pasaulio grožį!