Žiedas su Briliantais Mirror

4,600.00

  • Sužadėtuvių ir kitų žėrinčių gyvenimo progų žiedas – prabangus, tačiau kartu stilingas ir elegantiškas.
  • Rankų darbo
  • Auksas 18K (750 praba) ir briliantai
  • Žiedo plotis jo priekyje – 6mm, nugarinėje pusėje – 4mm
  • Mirror svoris – 6,6g

Jeigu šiuo metu neturėtume jūsų išmieros Mirror žiedo YURGA parduotuvėje, jo gamyba, prabavimas ir briliantų sertifikavimas užtruks keturias savaites.  Daugiau informacijos – žemiau.

Žiedas su Briliantais Mirror:   žiedas – Veidrodis, nes paeiliui išrikiuoti briliantiniai stačiakampiai įspūdingai atspindi šviesą!  Klasikinė briliantų montavimo technika atskleidžia šios jų ypatingos formos grožį. Briliantinė žėrinti juosta puošia žiedo priekį – apsaugant akmenis nuo prisilietimo prie paviršių – nugarinėje pusėje Mirror yra auksinis. Jis prisiderina prie aprangos ir visokio garderobo, lyg chameleonas. Šio prabangaus aukso žiedo charakteris – būti pastebėtam, kai prabanga nepuola į akis įmantria savo forma, tačiau yra subtiliai juntama. Mirror žiedas puikiai tiks sužadėtuvėms, o ir kitoms puikioms gyvenimo šventėms ir progoms įprasminti.

Žiedas yra pagamintas iš 18K aukso (750 praba, padengtas rodžiu). Briliantai 1.0-1.13 ct. Baguette formos ir pjovimo, kuris yra prabangus ir retas.

Norint užsisakyti panašaus dizaino žiedą su kitokia briliantų charakteristika, ar pakeisti aukso spalvą (rožinis, geltonas), prieš užsakant būtina suderinti detales bei žiedo kainą.

DeLuxe YURGA kolekcija