Auksiniai Auskarai su Brangakmeniais, YURGA
Auksinio auskaro Auksinė Pora detalė YURGA

Auskarai su Brangakmeniais “Auksinė Pora”

3,500.00

  • Elegantiški, kabantys ir klasikiniai. Drauge linksmai stilingi.
  • Sukurti ir pagaminti rankomis.
  • Rožinis 18K (750 prabos) auksas.
  • “Angliški”, patogūs užsegimai.
  • Brangakmeniai: du akvamarinai (3,85 ct), rožiniai turmalinai (0,50ct), tamsiai žali, lašo formos turmalinai (2,95ct), du briliantai paukštelių akutėse (C-VS2);

Meniški, klasikiniai ir turintys subtilią, jaukią istoriją.

Jeigu auskarų Auksinė pora neturėtume mūsų YURGA elektroninėje parduotuvėje, jų gamyba užtruks apie mėnesį. Turime pabrėžti, kad jie yra rankų darbo, todėl absoliučiai vienodų dviejų porų nebus – kiekviena bus kažkiek subtiliai skirtinga. Poetiškesnis aprašymas – žemiau.

Auskarai su Brangakmeniais Auksinė Pora:

Kai klasika koketuoja, juokauja ir linksminasi! Kai ji virsta jaukia modernybe, išlikdama savimi ir nenusižengdama naujovių troškimui. Auskarai sukurti komponuojant subtilias brangakmenių spalvas – kontrastingus rožinius ir žalius turmalinus derinant prie “šaltų” ir vaiskių akvamarinų. Kurių maži atspindžiai žiba briliantais paukštelių akutėse.

Apie prabangą – tikrą draugystę. Apie vienas kito papildymą, kaip būna simetriškoje ir teisingoje kompozicijoje, taip yra ir gyvenime. Apie savo gyvenimo kelią ir skrydį, kai į viską galima pažvelgti rimtai ir kartu su šypsena. Kai klasika, tradicija ir rimtis tarnauja kūrybai, rytdienai ir šviesiam tikėjimui.

YURGA DeLuxe kolekcija.