Auksinis pakabukas Raidė
Auksinės raidės YURGA

Auksinės Raidės

180.00

  • Vardo raidė – originali ir kartu kasdieniška bei stilinga dovana.
  • Auksas 585 praba (14K);
  • Rankų darbas;
  • Papuošalo išmatavimai: 9-10 mm;

Jauki, simpatiška, kasdienė ir elegantiška dovana.

Auksinis pakabukas Raidė – sukurtas būti ypatingu. Kiekvienas daromas absoliučiai rankomis, todėl galima pasirinkti aukso spalvą (spalvas), suderinti dvi ar kelias raides, pagaminti ar priderinti jūsų turimą grandinėlę, parinkti organzos ar vyrišką juodo kaučiuko virvelę.

Nuotraukoje – viena raidelė ilgesnė, kad abi puikiai matytųsi, nešiojant jas kartu.
Subtilus rožinio ir baltojo aukso derinys.

Subtilus raidės dydis – apie 9-10mm leidžia ją pamėgti kasdienybėje, priderinti prie garderobo namuose, darbe, šventėje ir ne tik kaip pakabuką, bet ir kaip apyrankės akcentą!

Auksinės raidės kaina – 180 Eur, prailginimas – 20 Eur. Grandinėlę galima derinti auksinę, organzos kaspinėlį su tauriu užsegimu (nuotraukoje), o gal net perliukų ar akmenėlių vėrinį? Kiekviena raidė, kompozicija – vis kitokia, leiskite mums jus nustebinti!

 Individualus užsakymas užtruks nuo trijų iki keturių savaičių, tačiau prieš tai – būtina suderinti dizainą.

 

Raidės pakabuko sukūrimo istorija:

Auksinis pakabukas Raidė – stipriausias, nekintantis, pats prasmingiausias ženklas, lydintis mus per gyvenimą – mūsų vardo raidė!

Nuotraukoje esantis dviejų raidžių pakabukas skirtas mamai, o raidelės – jos vaikų. Mama puošis juo, kol mažieji taps nemažais. 🙂 Kai sūnui ir dukrai sueis 18 metų, raidelės atiteks jiems.
Ar gali būti geresnė istorija? Mama bus jas išsaugojusi daugybę metų.
Ir – būkit tikri – kūrinys tuo ir skiriasi nuo gaminio: jis niekada neišeis iš mados, visada išsiskirs iš kitų raidžių ir papuošalų, nes turi aiškų savitą charakterį, išreikštą kūrėjo braižą. Juk niekada nesupainiosime smagių Jurgos Lago sukurtų daiktų su kitais? Nes čia slypi ilga patirtis, gebėjimas išsiskirti ir kūrybiškumas. Taip daiktas įgyja ne tik kainą, bet ir vertę! Linksmos, kiek valiūkiškos, bet kartu pabrėžiančios rankų darbą šitos raidės. Dizainas – gerai apgalvotas, nors į akis krenta atsainus lengvumas! Tame visas grožis ir sumanymas. Tame visa idėja – taurios medžiagos ir lengvas kūrinio charakteris, prisiderinsiantis prie individualios, vis kitos kiekvieno žmogaus, poros ar šeimos istorijos.