Auskarai Kaktusai
Auskarai Kaktusai YURGA

Auskarai “Kaktusai”

190.00

  • Sukurti būti pastebėtais.
  • Rankų darbas ir ypatinga sidabro apdirbimo technika.
  • Sidabras (925), puoštas pilnaviduriais rožinio aukso burbuliukais (585). Jokio paauksavimo, todėl auskarai bus “ilgaamžiai” tiek dizaino ir atsparumo madai, tiek praktiško nešiojimo prasme!
  • Kaktuso „žiedo” spalvą galima pasirinkti: žali ar raudoni fianitai, granatai, cirkoniai, o gal – žėrintys topazai? Užsakant individualiai – gali būti inkrustuojami ir kiti jūsų mėgstami akmenys bei brangakmeniai (kaina tokiu atveju keistųsi).
  • Asimetriškų auskarėlių diametras apytiksliai būna: ~17 mm ir ~11 mm;
  • Turime paminėti, jog dviejų identiškų, vienodų Kaktusų  porų nebūna, nes jie visada daromi rankomis ir kiekvienąkart išeina skirtingi bei unikalūs. Išlaikoma, žinoma, bendra auskarų poros stilistika ir dizainas.

Žavi ir žaisminga asimetrija, rankų darbas ir simpatiškas dizainas.

Jeigu šiuo metu neturėtume Kaktusų  mūsų internetinėje parduotuvėje, jų gamyba bei prabavimas užtruks nuo trijų iki keturių savaičių. Renkantis brangakmenį – jo sertifikavimas užtruktų dar savaitę. Platesnis aprašymas – žemiau.

Cirkonis
cirkonis
Raudoni fianitai
Raudoni fianitai
Raudoni granatai
Raudoni granatai
Topazas
Topazas
Žali fianitai
Žali fianitai
Clear

Auskarai Kaktusai :

simpatiški,  “vizualiai aštrūs”, asimetriški ir tarsi kalbantys tarpusavyje, kai vienas, mažesnysis, sako kitam: “tu esi gražesnis”, o didysis jam šypsosi ir nuramina “grožio dažnai būna daugiau mažuose kaktusėliuose, o dideliuose būna daugiau spyglių, bet abu žydi ir yra reikalingi!”

YURGA Gamtos (Nature) kolekcija.

Papildoma informacija

Brangakmenis

, , , ,