Paieška
+370 650 90704
Cart
YURGA, UAB Į.k. 300648523, Mindaugo g. 32-10, 03214 Vilnius, +370 650 90704, eshop@yurgajewelry.com
Atgal
Pakabukai

Pakabukas Lauro lapas

35.00 25.00

Pakabukas Lauro lapas  – stiprybės ženklas. Ne tik garbės, ištvermės bei jėgos talismanas, bet ir taikos, kilnumo, santarvės šaltinis.

Kiekvienas pakabukas turi puikų aprašymą ir pakuotę. Sidabras 925. Išmatavimai: 19 mm x 10 mm.

Galima kabinti ant sidabro grandinėlės, juodo kaučiuko virvelės, puikiai atrodo vienas – graži pakabuko proporcija tinka ir vyrui, ir moteriai, bet dera ir prie mūsų augalų kolekcijos Herbarium – kur kiekvienas lapelis, žiedelis ar uoga seka savo istoriją (tuomet reikėtų rinktis ilgą Herbarium grandinėlę) ir surinkti savo gyvenimo vainikėlį.

Išpardavimo metu pakabukų kiekis ribotas.

Jei šiuo metu pakabuko neturėtume parduotuvėje, gamybos trukmė – iki dviejų savaičių. 

 

Daugiau

Pakabukas Lauro lapas.

Lauro medis – legendomis apipintas, paslaptingas augalas: antikos Graikijos mitai byloja, jog persekiojama gražuolio dievo Apolono, nimfa Dafnė pasivertusi nuostabiausiu lauro medžiu – ištiesusi rankas jo šakomis į dangų, kad išsaugotų savo skaistybę!  Nuo tos akimirkos Apolonas garbinęs lauramedį bei ėmęs nešioti laurų vainiką, tapusį dievų karūna.

Ir senovės graikai, ir romėnai lauro lapais vainikuodavo nugalėtojus – pačius pačiausius! Iš čia kilęs ir žodis “laureatas”. Taip, beje, buvo vadinami ir baigę universitetus, mokslus krimtę žmonės.

 

 

Birdie

Krepšelis tuščias

Uždaryti
Pristatymas ir grąžinimas