Paieška
+370 650 90704
Cart
YURGA, UAB Į.k. 300648523, Mindaugo g. 32-10, 03214 Vilnius, +370 650 90704, eshop@yurgajewelry.com
Atgal
Pakabukai

Pakabukas Musiukė su granatu

85.00

Pakabukas Musiukė su granatu – paprastumo ir prabangos derinys, mėgstantiems gamtos motyvus. Musiukė –  simpatiška ir realistiška, o jos misija yra puošti ir būti pastebėtai!

Degintas ir poliruotas sidabras (925), raudonas granatas arba žydras topazas (galima pasirinkti ir kitokį akmenį, tačiau tuomet keistųsi papuošalo kaina). Rankų darbas.

Kaina nurodyta be grandinėlės, nes galima pasirinkti: pakabukas puikiai tinka ir prie mūsų karoliukų vėrinių, ir prie prabangios aksomo juostelės, ir prie lengvų organzos kaspinėlių. Gražiai įsikomponuoja tarp visų ‘Herbarium’ kolekcijos augalėlių, gėlių ir uogų.

  Jeigu šiandien neturėtume pakabuko mūsų parduotuvėje, jo gamyba užtruks iki dviejų savaičių. Norintiems prabangos, musiukė gali būti papuošta auksu – tuomet kaina keistųsi. 

Daugiau

Pakabukas Musiukė su granatu – prabangos ir žaismingo turinio derinys.

Musiukė – prisitaikantis, itin gyvybingas ir ištvermingas vabalėlis – mene dažnai vaizduojama kaip nemirtingas, visada išliekantis. Mūsiškė pati labai panaši į gėlę ar augalą – itin panaši į kvapnųjį pelėžirnį, liaudiškai dar vadinamą žemčiūgu. Sako, kad žemčiūgas ir nasturta buvusios mėgstamiausios lietuvių poeto Maironio gėlės.

Birdie

Krepšelis tuščias

Uždaryti
Pristatymas ir grąžinimas