Perlų vėrinys su paukščio užsegimu YURGA

Pilkų perlų Vėrinys su Paukščio Užsegimu

280.00

  • Subtili YURGA klasikos interpretacija.
  • Užsegimas leidžia reguliuoti norimą perlų vėrinio ilgį – jis gali būti atsuktas į priekį ir tapti papuošalo akcentu, arba japoniška tradicija –  pasislėpti ir užsisegti nugaroje.
  • Pilkieji gėlavandeniai natūralūs perlai.
  • Ypatingas deginto sidabro užsegimas (925 praba), papuoštas rožiniu auksu. Kiekvienąkart subtiliai kitoks, nes daromas rankomis, tačiau išlaikant charakterį ir bendrą papuošalo kompoziciją.
  • Rankų darbas.
  • Vėrinio ilgis tradiciškai būna – 56cm, perlų dydis 9-10mm.

Elegancija, vertė, klasika ir kartu originalumas.

Jeigu pilkųjų perlų vėrinio neturėtume šiandien mūsų YURGA elektroninėje parduotuvėje, jo gamyba užtruks keturias savaites. Platesnis, poetiškesnis ir subtilesnis aprašymas – žemiau.

Pilkų Perlų Vėrinys su Paukščio Užsegimu-

klasikinė interpretacija laiko patikrinto papuošalo – tradicinio perlų vėrinio, kuris visais laikais daugelyje šalių ir kraštų įkūnijo sėkmę, eleganciją ir tobulybę.

Ne išimtis buvo ir Lietuva – nuo Žygimanto Augusto mylimosios Barboros Radvilaitės laikų, jos aistra papuošalams ir perlams buvo plačiai žinoma. Jos turimais perlais, sako, domėjosi pati Anglijos karalienė Elžbieta I-oji.

Ant mūsų YURGA klasikinio perlų vėrinio versijos nutūpė paukštelis – taip paslaptingai ir subtiliai, kad neatidi akis jo gali niekada ir nepamatyti.

YURGA ikoniškosios kolekcijos Paukščiai dalis.