Puošnūs dideli auskarai Laurel
Puošnūs dideli auskarai Laurel
Puošnūs dideli auskarai Laurel

Puošnūs Dideli Auskarai “Laurel”

260.00400.00

  • Puošnūs dideli auskarai Laurel sukurti ne tik šventei – jie puikiai tiks ir kasdienybei. Patogūs, patrauklūs ir elegantiški. Sukurti rankomis, todėl kiekviena auskarų pora bus nežymiai skirtinga ir tame visas jų grožis!
  • Ypatingai YURGA mėgstama deginto sidabro technika derinama su grafišku, poliruoto sidabro lauro lapų vainiko piešinį primenančiu piešiniu .
  • Auskaro (vieno) išmatavimai yra maždaug 20mm x 40mm;
  • Svoris – apie 8g;
  • Galima pasirinkti Laurel auskarus sidabrinius, arba papuoštus pilnaviduriais poliruoto aukso burbuliukais.

Grafiški, puošnūs ir rankų darbo auskarai.

Jeigu šiandien neturėtume auskarų Laurel  mūsų elektroninėje parduotuvėje, jų gamyba bei prabavimas užtruks iki keturių savaičių. Platesnis aprašymas – žemiau.

Sidabras (925)
Sidabras (925)
Sidabras 925 ir Auksas 585
Sidabras 925 ir Auksas 585
Clear

Puošnūs dideli auskarai Laurel :

Sukurti laurų vainiko motyvais, simbolizuojantys kelią į garbingą sėkmę. Jų įspūdingas raštas atrodo grafiškas ir subtilus piešinys, tačiau kartu yra paprastas ir auskarai puikiai tiks kasdienybei. Savo forma abu vizualiai susijungia į vieną apskritą vainiką ir papildo vienas kitą.

Laurel sukurti naudojant įspūdingą YURGA deginto ir oksiduoto sidabro paviršiaus tekstūrą. Ją įvaldę mūsų patyrę meistrai – ji pasiduoda tik įgudusioms ir labai jautrioms rankoms. Čia pabrėžiamas rankų darbas ir skirtingų sidabro paviršių kontrastas. Jokios moderniausios technologijos ir aparatūra negalėtų sukurti šio Laurel dizaino sprendimo – jis įmanomas tik rankomis.

YURGA Gamtos (Nature) kolekcija.

Papildoma informacija

Metalas

,