Sidabrinis Pakabukas Mažoji Lelija
Sidabrinis Pakabukas Mažoji Lelija

Sidabrinis Pakabukas “Mažoji Lelija”

35.00

  • Sidabrinis Pakabukas Mažoji Lelija: ji ne šiaip sau vadinama gėlių karaliene – jos išvaizda primena skeptrą,  grožis jos kerintis, todėl gėlė siejama su galia, valdžia, klestėjimu, o kartu – gailestingumu. Stilizuotas lelijos žiedas yra karališkas ženklas heraldikoje.Baltoji lelija – nekaltybės, skaistumo simbolis, krikščionybėje tapatintas su mergele Marija. Baltoji lelija – seniausia lelijų rūšis!
  • Sidabras (925)
  • Leliją galima derinti su mūsų sidabrine grandinėle, organzos kaspinuku, arba net akmenėlių ar perlų vėriniu. Norint ją pridėti prie kitų Herbarium augalų kolekcijos, geriausia įsigyti mūsų sidabrinę Herbarium grandinėlę.
  • Dydis: apytiksliai 10mm x 12mm

Jeigu šiuo metu neturėtume Lelijos mūsų parduotuvėje, jos gamyba užtruks nuo trijų iki keturių savaičių. 

Sidabrinis Pakabukas Mažoji Lelija

Sako, lelijų tėvynė – Azija; vėliau jos paplito Europoje, Šiaurės Amerikoje… Jau senovės graikai tikėję, kad lelija išaugusi iš deivės Heros pieno, Romos imperijoje lelija puošė monetas, o Šiaurės Europoje buvo tikima, kad lelijų žieduose gyvenę elfai. Sakoma, kad leliją angelas įteikęs frankų karaliui, tad trys lelijos puošia Prancūzijos herbą. Vėliau, karaliaus Liudviko XI dėka, lelijos pražydo Medičių herbe, o iš ten – į Florencijos ir Toskanos heraldiką. O čia – mažutė, subtili YURGA Lelijos versija.

YURGA augalų kolekcijos Herbarium dalis.