Sidabrinis pakabukas “Žvaigždėtas” kryželis

140.00490.00

  • Sidabrinis pakabukas Žvaigždėtas kryželis.
  • Kiekvienas kryželis – skirtingas.
  • Sukurtas rankomis.
  • Sidabras (925), rožinio aukso burbuliukai (585). Rankų darbas – tai itin pabrėžiama nesimetrišku ir sąmoningai chaotišku žvaigždučių ornamentu.
  • Burbuliukai – auksiniai ir pilnaviduriai – jokio paauksavimo.
  • Išmatavimai: ilgis 18mm – plotis 14mm.
  • Galima pasirinkti originalią kryželiui tinkančią pakuotę-stovelį (nuotrauka žemiau).

Gali būti vien sidabro, arba puoštas auksu – simboliškas ir subtilus, rankomis kalinėto ir poliruoto paviršiaus su mažomis spindinčiomis žvaigždėmis.

Jei šio pakabuko šiandien neturėtume YURGA internetinėje parduotuvėje, jo gamyba truktų nuo trijų iki keturių savaičių. Pasirinkite norimo kryželio medžiagų derinuką. Platesnis ir gražesnis aprašymas – žemiau.

Geltonas ir Baltas Auksas 14K
Geltonas ir Baltas Auksas 14K
Sidabras 925 ir Auksas 585
Sidabras 925 ir Auksas 585
Be akmens
Be akmens
Safyras
Safyras
Clear

Sidabrinis pakabukas Žvaigždėtas kryželis:

jis nedidukas, sukurtas archajiška senovine technika – rankomis kalinėto ir poliruoto sidabro.  Papuoštas mažomis spindinčiomis aukso žvaigždelėmis, tarsi dangus – spindintis kelrodėmis aksominę naktį. Žvaigždelės čia nutūpė šviesti: jos ne tik rodys kelią, bet jose gyvena ir telpa pačios didžiausios svajonės!

Kiekvienas auksinis burbuliukas yra pilnaviduris – jokio paauksavimo, todėl auksas niekada nenusitrins, o pats kryželis išliks atsparus madai ir, žinoma, laikui. Sidabras laikomas simboliniu sielos metalu, o auksas – materialaus, žemiškojo prado. Jų derinys yra prasmingas ir galime juyos sujungti, nes YURGA papuošalai kuriami rankomis. Dėl šios priežasties kiekvienas mūsų kryželis bus kažkiek kitoks, skirtingas ir unikalus – tame visas jų grožis! Išlaikant panašias proporcijas, kompoziciją ir dizaino charakterį.

YURGA kolekcijos Signs (Ženklai) dalis.

 

Papildoma informacija

Metalas

,

Brangakmenis

,