Sidabro Pakabukas “Kalnų Krištolo Uoga”

12.00

  • Minimalistiškas ir elegantiškas pakabukas – subtilus ir kaip savarankiškas papuošalas, arba derinyje bei kompozicijoje su kitais YURGA pakabukais.
  • Jeigu kalnų krištolas yra jūsų akmuo – šis pakabukas bus puiki dovana sau!
  • Sidabras ir natūralus kalnų krištolas.
  • Uogelės diametras – 6mm
  • Kolekcijos Herbarium, susidedančios iš skirtingų sidabro ar aukso augalų, žiedų ar žolynų dalis. Kolekcija skirta susikurti savo vėrinį – surinkti jo augalus įvairiomis gyvenimo progomis, suverti juos į vieną puikią prisiminimų girliandą.

Sidabro Pakabukas su krištolo uoga – subtili užuomina, dovana ir akcentas.

Jeigu šiandien pakabuko su kalnų krištolo uogele neturėtume mūsų YURGA internetinėje parduotuvėje, vadinasi pasibaigė uogelių atsargos, tuomet  jų atsivežimas ir  gamyba užtruks iki keturių savaičių. Platesnis aprašymas apie uogelę – žemiau.

Sidabro Pakabukas Kalnų Krištolo Uoga:

šis akmuo – ypatingas savo savybėmis ir išvaizda bei skaidrumu akmuo! Todėl uogelės –  kokybiškos ir natūralios, žaviai skaidrios, tarsi ledas. Subtiliai pagyvins kiekvieną rūbų derinį. Minimalistiškas, elegantiškas ir stilingas papuošalėlis.

Pakabukas gali būti savarankiškas, arba puikiai derėti prie kitų mūsų Herbarium kolekcijos augalų ir uogų.  Taip pat gali papuošti jums patinkančią YURGA sukurtą raidelę – jums tinkantį inicialą (va čia):  Pakabukas Raidė

Krištolo uogos diametras – apie 6 mm

Jeigu šis pakabukas – uoga bus lakoniškas ir savarankiškas, tuomet jam labai tiks Deimantuota grandinėlė, bet jeigu jį norėtumėte derinti su kitais Herbarium augalais, surinkti jų kolekciją laikui bėgant ir sukurti savo unikalų vėrinį, geriau įsigyti šią – Sidabrinė Herbarium Grandinėlė.

Daugiau įvairių mineralų ir akmenėlių uogų – YURGA Herbarium kolekcijoje.

Uogelė dera su visa Herbarium YURGA kolekcija ir visais jos pakabukais, pavyzdžiui: Sidabrinis Pakabukas Mažoji LelijaPakabukas Obels žiedas, Pakabukas Ramunėlė ar Pakabukas Lauro lapas   ir kiti mūsų sukurti sidabro augalai, uogos ar žolynai.