Paieška
+370 650 90704
Cart
YURGA, UAB Į.k. 300648523, Mindaugo g. 32-10, 03214 Vilnius, +370 650 90704, eshop@yurgajewelry.com
Atgal
Kolekcijos

Vestuviniai žiedai Grass

nuo 550.00

Vestuviniai žiedai Grass.

Taip, nes pieva – ir tvirtas, ir švelnus pagrindas po kojomis, o kupina spalvotų žiedų – linksmas ir turtingas prisiminimais!

Kietas ir puikus kasdienybėje 585 prabos auksas, kurio spalvą galima pasirinkti. Metams bėgant šiuos vestuvinius žiedus galima papuošti briliantais, smaragdais, safyrais ar kitais prisiminimų pievos vertais akmenimis.

Viduje žiedai patogiai išgaubti. Rankų darbas, todėl kiekviena vestuvinių žiedų Grass pora bus unikali, skirsis nuo kitų, nes graviravimas atliekamas irgi rankomis.

Išmatavimai: žiedo plotis 4mm. Žiedo nuotraukoje brilianto dydis: 0,015ct. Svoriai: ~3,95g ir ~4,38g. Žiedų kaina priklauso nuo jų akmenėlių.

Jeigu žiedų neturime šiuo metu parduotuvėje, gamyba užtruks iki trijų savaičių.

Daugiau

Vestuviniai žiedai Grass. Kaip sukurti tobulus vestuvinius žiedus? Tokius, kur klasika nereikštų nuobodulio, paprastumas netaptų neįdomus, o solidumas neprarastų žaismės?

“Paprastas nepaprastumas” visada dizaine yra didžiausias iššūkis!  Taip, Grass lietuviškai, žinoma, yra žolė, nes “žemė kėlė žolę, žolė kėlė rasą, rasa kėlė pasagėlę”… Pamenate?  O metams bėgant savo gyvenimo pievą galima nusėti spalvotais žiedais – su kiekviena pažymėjimo verta proga įstatyti jos vertą akmenėlį – taip pieva pražys spalvotomis gėlėmis, augins prisiminimus ir bus vis turtingesnė!

zoom
Spauskite ant nuotraukos ir tempkite ją priartinimui
pa_metalas
pa_akmuo
Dydis

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
Į krepšelį
Birdie

Krepšelis tuščias

Uždaryti
Pristatymas ir grąžinimas