Mažutis Bučinukas
Žiedas mažutis Bučinukas
Žiedas mažutis Bučinukas
Žiedas mažutis Bučinukas
Žiedas mažutis Bučinukas

Žiedas “Mažutis Bučinukas”

35.00140.00

  • Nes svarbiausi dalykai gyvenime dažnai būna maži, o kartais net nematomi!
  • Absoliutus jūsų ir mūsų favoritas!
  • Rankų darbas.
  • Sidabras (925 praba), papuoštas pilnaviduriu sidabro arba aukso burbuliuku (585 praba). Žiedas Bučinukas gali būti ir visiškai auksinis. Aukso spalvą ir pirštelio išmierą pasirinkite žemiau. Platesnis žiedelio aprašymas – dar žemiau.

Prie Bučinuko puikiai dera kitas nuostabus YURGA kūrinys – Žiedas Mažas Paukštelis – suteikiantis bendrai kompozicijai kitokią – atradimo, prasmės, suradimo –  prasmę!

 Subtilus minimalizmas ir ne tik graži, bet ir prasminga elegancija.

  Jeigu šiuo metu žiedelio Bučinukas neturėtume mūsų  parduotuvėje, jo pagaminimo trukmė po užsakymo – nuo 3 iki 4 savaičių.

 

Baltas Auksas 14K
Baltas Auksas 14K
Geltonas Auksas 14K
Geltonas Auksas 14K
Rožinis Auksas 14K
Rožinis Auksas 14K
Sidabras (925)
Sidabras (925)
Sidabras 925 ir Auksas 585
Sidabras 925 ir Auksas 585
Clear

Dydis * 

Žiedas Mažutis Bučinukas :

Nes maži dalykai dažniausiai yra patys reikšmingiausi – juos gera išsaugoti, juos lengva turėti visada su savimi ir jie yra tokie pat prasmingi, kaip gražiausi mūsų prisiminimai ar didžiausios svajonės.

Subtilus minimalizmas ir nuosaikumas, derantis visomis gyvenimo progomis, prie visokių situacijų ir garderobo variacijų.

Žiedelis puikiai atrodys ir vienas, ir kompozicijoje kartu su kitais YURGA žiedais. Elegantiškas derinukas sidabro su auksu, nuostabus ir įvairių aukso spalvų Bučinukas (geltonas, rožinis ar baltas). Kadangi žiedelis daromas absoliučiai rankomis, jis yra tvirtas, užgrūdintas ir galima pasirinkti bet kokią norimą jo variaciją. Drąsiai sakome, kad mūsų Bučinukas yra atsparus madai, nes pirmąjį tokį žiedą sukūrėme jau 2008-aisiais, kuomet žodis “minimalizmas” dar būdavo minimas labai minimaliai. 🙂

Rankų darbas leidžia YURGA suderinti dvi fabrikinei masinei gamybai nesuderinamas medžiagas – sidabrą ir pilnavidurį aukso burbuliuką – jokių paviršiaus paauksavimų, nes taip žiedelis išlaikys savo nepriekaištingą išvaizdą visą gyvenimą. Taip pat – norint suderinti dvi skirtingas aukso spalvas.

YURGA klasika.

Papildoma informacija

Metalas

, , , ,