Paieška
+370 650 90704
Cart
YURGA, UAB Į.k. 300648523, Mindaugo g. 32-10, 03214 Vilnius, +370 650 90704, eshop@yurgajewelry.com
Atgal
Žiedai

Žiedas Neužmirštuolė

nuo 45.00

Žiedas Neužmirštuolė – santūrus, tačiau jo paprastumas yra turtingas – puikiai atrodo vienas, grakščiai dera prie kitų YURGA žiedelių! Moka prisiminti švelnias paslaptis ir saugoti meilę.

Rankų darbo, tad dviejų absoliučiai identiškų Neužmirštuolių nebūna –  kiekvienas žiedelis gali būti šiek tiek kitoks, kaip tikroje pievoje!  Puikiai atrodys vienas, kaip ir neužmirštuolių “puokštelė”.

Žiedas yra sidabrinis (925), aukso viduriuku (585).

Neužmirštuolės išmatavimai: S dydis – 7 mm; M dydis – 9 mm.

Jei šiuo metu žiedo ar jūsų dydžio neturėtume parduotuvėje, gamybos trukmė – iki dviejų savaičių.

Daugiau

Žiedas Neužmirštuolė: botanikai juokauja, kad šios genties augalų lapeliai yra pūkuoti ir savo forma primena mažos, laukinės pelės ausiukę.

Melsvažiedės gėlelės tikrai mėgsta laisvę – auga pievose ir laukuose, net darželiuose nebuvo auginamos, o viena senovinė legenda seka, kad rojaus soduose Adomas pakrikštijęs gražiausiu vardu kiekvieną žiedą, prašydamas gėlių savo vardo niekada nepamiršti. Tik viena – mažiausia gėlelė buvo užsisvajojusi, neįsidėmėjo savojo vardo, tačiau paklausta nesuglumo – atsakė linksmai “nepamiršk manęs”!

Anglai tikėję, kad vakaro saulės nutviekstose neužmirštuolių pievose maudosi fėjos – tereikia kantriai luktelėti šalia pievutės saulei leidžiantis ir smulkių žydraakių paprastučių gėlelių fone išvysi didžiausią pasaulio grožį!

zoom
Spauskite ant nuotraukos ir tempkite ją priartinimui
pa_dydis
pa_metalas
Dydis

Produkto kodas: 03620006 Kategorijos: , ,
Į krepšelį
Birdie

Krepšelis tuščias

Uždaryti
Pristatymas ir grąžinimas