Paieška
+370 650 90704
Cart
YURGA, UAB Į.k. 300648523, Mindaugo g. 32-10, 03214 Vilnius, +370 650 90704, eshop@yurgajewelry.com
Atgal
Žiedai

Žiedas Šeimyna 3

nuo 65.00

Žiedas Šeimyna – jaukaus gyvenimo trise simbolis, kai mažame, saugiame pasaulyje būti kartu yra gera. Branginantiems vienas kitą ir visada sugrįžtantiems namo… paukščiams.

Žiedas gali būti sukurtas iš poliruoto sidabro (925 praba), arba aukso (750 praba, 18K). Aukso spalvą galima pasirinkti – rožinis ar geltonas? Baltojo aukso žiedo paviršius yra padengtas rodžiu. Paukščių akutes galima papuošti briliantais – juodais arba baltais (0,01 ct).

Išmatavimai: žiedo plotis (vieta su paukšteliais) – 2,5cm.

Jei parduotuvėje neturėtume Jums reikiamo dydžio žiedelio, gamybos trukmė būtų iki trijų savaičių. 

Daugiau

Uždara, simetriškai ovali šio žiedo forma simbolizuoja saugų ir jaukų trijų paukštelių šeimynos pasaulį. Taisyklingas, klasikinis žiedo ovalas – subtili užuomina į kiaušinį – pradžios, visapusiškos pilnatvės, augimo, virsmo simbolį.

Žiedas Šeimyna skirtas tiems, kurie saugo vienas kitą, kuriems gera būti kartu, kurie kuria drauge savo namus ir gyvenimą – globėjiškai pagelbėdami, atsargiai atsiremdami vienas į kitą, augdami kartu ir būdami drauge laimingi.

Kad gyvenimas būtų toks pat glotnus ir paprastas! Toks pat begalinis ir nesibaigiantis, kaip uždara, ovali žiedo forma.

Žiedas minimalistinis. Jo kompozicija – žaviai paprasta, tačiau puikiai apmąstyta. Jis, ko gero, yra simboliška dovana, galinti savyje sutalpinti tiek prasmės, kiek jos telpa uždarame vienos laimingos šeimos pasaulyje…

Branginantiems vienas kitą ir visada sugrįžtantiems namo paukščiams.

 

zoom
Spauskite ant nuotraukos ir tempkite ją priartinimui
pa_metalas
Dydis

Dydis

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , , ,
Į krepšelį
Birdie

Krepšelis tuščias

Uždaryti
Pristatymas ir grąžinimas