Individualus užsakymas susideda iš dviejų dalių – papuošalo dizaino sukūrimas ir papuošalo gamyba.

Parašykite mums savo vardą ir pavardę, elektroninį adresą, kokio ir kokiai datai papuošalo norėtumėte? Mes su jumis susisieksime ir suderinsime detales.

Vasaros debesys
Heart and flowers
 • Auksinė širdis, Votas

  • Vienetinis, individualus, unikalus bei netiražuojamas kūrinys, sukurtas tikinčiųjų šeimai.
  • Rankų darbas
  • Auksas ir briliantai.
  • Dizainas – Jurga Lago, juvelyrikos namai YURGA

  Auksinė širdis – votas nėra skirta puošti; ji skirta saugoti, liudyti ir padėkoti. Rankų darbas bei atlikimo technika pabrėžia ir prisiderina prie senos krikščioniškos tradicijos.

   

   

   

  Daugiau
 • Auksiniai Auskarai su Perlais ir Briliantais

  6,500.00

  Auksiniai auskarai su perlais ir briliantais Nuestro Mundo.

  Vienetinis, subtilus, rankų darbo papuošalas, sukurtas būti mūsų klasika. Kai kiekviena forma, linija, taškas ir akmuo yra apmąstyti, turintys idealią proporciją.

  Jūriniai baltieji australiški perlai, briliantai. Geltonas auksas 18K (750 praba) derinamas su baltuoju (padengta rodžiu).

   

  Į krepšelį
 • Auksinis pakabukas AKIS

  12,000.00

  Auksinis pakabukas AKIS – vienetinis užsakymas, sukurtas iš baltojo bei rožinio aukso, papuoštas safyru – milžinu. Kiekvienas spindulys čia turi savo prasmę.

  Į krepšelį
 • Auksinis Pakabukas Mamai ir Vaikui Mieliausioji Porelė

  1,450.00
  • Auksinis pakabukas mamai ir vaikui Mieliausioji porelė: puikus talismanas, unikali, ypatingiausia dovana! Papuošalas, turintis ne tik kainą, bet ir vertę. Jis seka gražią pasaką, išsiskiria iš minios ir kartu yra santūriai prabangus, lakoniškas bei, žinoma, rimtas. Sukurtas tam, kad saugotų gražią jūsų šeimos istoriją: kol vaikelis mažas – mama puošiasi abiem paukščiais, bet kai ateis Toji diena (kokia nors ypatinga graži proga) mažasis paukščiukas gali būti nusegtas ir pavirsti savarankišku, subtiliu pakabuku.
  • Rankų darbas
  • Rožinis ir baltasis auksas 14K (585 praba)
  • Papuošalo išmatavimai: didysis paukštis  – 20mm x 30mm, mažasis paukščiukas – 6mm x 10mm
  • Kadangi šis aukso pakabukas yra absoliučiai unikalus, rankų darbo, jį kaskart sukursime vis kitokį. Vienetinį. Nebus dviejų vienodų. Galima pasirinkti aukso spalvas, jo prabą, papuošti brangakmeniais. Priderinti aukso grandinėlę, o gal organzos ar aksomo kaspinėlį? Taip pat – papuošti prabangiu, rankų darbo, jūsų šeimos monograma siuvinėtu šilko kaspinu.
  • Pakabuko gamyba ir prabavimas užtruks apie keturias savaites. Suderinkime detales! 

   

   

  Į krepšelį
 • Auksinis pakabukas Raidė

  180.00
  • Vardo raidė – originali ir praktiška dovana.
  • Auksas 585, rankų darbas
  • Papuošalo išmatavimai: 9-10 mm

  Originali ir praktiška – dovana

  Auksinis pakabukas Raidė – sukurtas būti ypatingu. Kiekvienas daromas absoliučiai rankomis, todėl galima pasirinkti aukso spalvą (spalvas), suderinti dvi ar kelias raides, pagaminti ar priderinti jūsų turimą grandinėlę, parinkti organzos ar vyrišką juodo kaučiuko virvelę.

  Nuotraukoje – viena raidelė ilgesnė, kad abi puikiai matytųsi, nešiojant jas kartu.
  Subtilus rožinio ir baltojo aukso derinys.

  Subtilus raidės dydis – apie 9-10mm leidžia ją pamėgti kasdienybėje, priderinti prie garderobo namuose, darbe, šventėje ir ne tik kaip pakabuką, bet ir kaip apyrankės akcentą!

  Originali, praktiška, išliekamąją vertę turinti įspūdinga dovana.

  Auksinės raidės kaina – 180 Eur, prailginimas – 20 Eur. Grandinėlę galima derinti auksinę, organzos kaspinėlį su tauriu užsegimu (nuotraukoje), o gal net perliukų ar akmenėlių vėrinį? Kiekviena raidė, kompozicija – vis kitokia, leiskite mums jus nustebinti!

   Individualus užsakymas užtruks apie dvi savaites, tačiau prieš tai – būtina suderinti dizainą.

   

  Į krepšelį
 • Auksinis pakabukas Sakrali širdelė

  4,200.00

  Aukso pakabukas Sakrali širdelė – juvelyriškai užšifruoti simboliai.  Širdies formos safyro akmuo, saugiai apsupta antrosios širdies, kuri spinduliuoja dieviškumu. Čia telpa trejybė, piramidė, moters ir vyro ženklas – daugybė prasmių ir simbolinių reikšmių.

  Auksas (18K), safyras

  Į krepšelį
 • Pakabukas Meilė

  14,000.00

  Ažūriškas, prabangus ir kartu klasikinis bei “nepaprastai paprastas” papuošalas, įkūnijantis vien tik pačią esmę – meilės simbolį širdį.

  Auksas 750 (18K), padengtas rodžiu. Safyrai, briliantai ir centre – rožinis turmalinas. Grandinėlė – 750 prabos auksas (18K), padengta rodžiu, inkrustuota briliantais.

  Išmatavimai: 40mm-25mm.

  Į krepšelį
 • Pakabukas Saulės patekėjimas

  17,000.00

  Pakabukas Saulės patekėjimas:  visko pradžia, subtiliai stilizuotas kryželis.

  Vienetinis kūrinys. Rankų darbas.

  Rodžiu padengtas auksas (750 praba, 18 K) – derinamos dvi jo tekstūros – poliruota ir matinė. Taip išryškinami akmenys: safyrai ir briliantai. Kabinamas ant briliantais inkrustuoto auksinio vėrinio (nuotraukoje), arba aukso grandinėlės. Dydis: 35mm.

  Į krepšelį
 • Rankų darbo auksinė grandinėlė

  1,845.00

  Žinau, sakysite – grandinėlė yra menkas menas.

  Bet čia reikia atidžios akies: jos dažniausiai būna “fabrikinės”, su fabrikuose darytais užsegimais ir tokios visos vienodos, kaip jas bepintum, kaip berodytum, tas fabriko darbas visada būna nejautrus, pastebimai “valdiškas”. 🙂
  YURGA turi savo firminę grandinėlę – rankų darbo, kur visi litavimo taškai atlikti rankomis, o užsegimas – “paprastas senovinis kablys”, bet jis atlaikytų net didelį svorį ir jėgą! Grandinėlės grožis paprastume, kaip dažnai būna mūsų kūryboje, tačiau ji jau laiko išbandyta, ne kartą daryta ir puikiai tinka prie visų mūsų papuošalų, o šioji – su klientės akmenuku, kuris jai neša sėkmę, laimę ir yra… močiutės dovana!

  Auksas 18K, safyras.

  Į krepšelį
 • Sagė Tabula rasa

  6,500.00

  Sagė Tabula rasa: tobulas, švarus, tylus  grožis. Klasika pačia esmingiausia savo išraiška ir forma. Joa nepalietė besikeičiančios mūsų taisyklės, mados, stiliai ir  kankinančios grožio paieškos?  Nes joje nėra ornamentų, nėra kontrasto, kampų ar akcentų, už kurių galėtų stabtelėti ir užkliūti žvilgsnis. Nėra vizualaus “triukšmo” ar pauzės. Nėra klausimų, nėra atsakymų.  Tik tyla.

  Sagė Tabula rasa pagaminta iš aukso 750 (18K), padengta rodžiu, briliantai. Aukso spalvą galima pasirinkti (geltonas, o gal rožinis 750 prabos auksas?).

  Išmatavimai: 50 mm x 40mm.

  Užsakant papuošalą reikėtų laukti maždaug keturias savaites.

  Į krepšelį
 • Vėrinys Ad astra

  8,000.00

  Netirpstanti snaigė: simetriška tobula jos struktūra, išdidinta iki mūsų noro matyti grožį… Laiminga, į rankas nukritusi žvaigždė.

  Auksas 750, padengtas rodžiu. Briliantai, rubinai, jūrinis perlas.

  Vėrinys – rankų darbo, todėl galima derinti jo ilgį, aukso spalvą (balta, geltona, rožinė), akmenis.

  Užsakymui atlikti būtinos keturios savaitės.

  Į krepšelį
 • Vėrinys Svajonių paukštė

  1,300.00

  Vėrinys Svajonių paukštė: išskirtinių aukščiausios klasės perlų vėrinys su aukso užsegimu.

  Dideli AAA klasės perlai 11 – 12 mm ir rankų darbo auksinis užsegimas.

  Į krepšelį
 • Žiedas Mažas pasaulis

  3,400.00

  Žiedas su keturiais paukšteliais, smagiai keliaujančiais drauge – aplink mažą savo pasaulį, kuris yra toks kasdieniškas, pažintas ir paprastas, koks paprastas gali būti gyvenimas…

  Žiedas yra sukurtas iš 750 prabos (18K) aukso. Nuotraukoje – puikus rožinis turmalinas (kabašonas), tačiau žiedai unikalūs, tad galima pasirinkti kitą akmenį bei patinkančią aukso spalvą – rožinę, geltoną, arba baltą (baltojo žiedo paviršius bus padengtas rodžiu).

  Pasirinkus kitą akmenį, kainą, akmens ir žiedo dydį bei atlikimo datą būtina suderinti atskirai.

  Pasirinkite savybes
Vienetiniai papuošalai
Vienetiniai papuošalai

Susisiekite

 • Krepšelis tusčias.