Paieška
+370 650 90704
Cart
YURGA, UAB Į.k. 300648523, Mindaugo g. 32-10, 03214 Vilnius, +370 650 90704, eshop@yurgajewelry.com
Jo didenybė

ESKIZAS

Visada viskas prasideda nuo piešinio. Gyvo piešinio ranka, nebūtinai  papuošalo – kartais idėja, nuotaika, jausmas ir turinys yra svarbesni, nei forma, todėl dažnai šalia būna tekstas. Įkvepiantis ir leidžiantis suprasti, kad daikto vertė yra ne tik jo medžiagos. Taip, tekstai ir prasmė lydi mūsų kūrinius ir kiekvienas jų yra ne šiaip madingas, stilingas aksesuaras, tačiau kartu toks įkvepiantis daiktelis, atėjęs į šį pasaulį ilgam – lydėti mus ir kasdienybėje, ir per gražiausias šventes… Papuošalai įkvėpti gamtos, miestų, puikių sutiktų žmonių – sudėtingi ir kartu paprasti, koks gali būti pats gyvenimas. Paukščiai – “su  charakteriu” intelektualūs, turintys subtiliausią humoro jausmą ir būtinai – elegantiški.

Laisvės ir gyvenimo džiaugsmo patikrinta

LAIMĖ

Pats gyvenimas – ši akimirka – yra tikrasis papuošalas!

Dizaino

KLAUSA

Papuošalas yra nedidukas akcentas, pasakantis aplinkai apie mus tiek, kiek norime atskleisti. O kartais daugiau. Daug daugiau… Nedidelėse detalėse kartais sutelpa visas pasaulis – todėl kiekviena linija, kiekvienas taškas, kiekvienas simbolis, kiekviena spalva yra nata, skambanti miniatiūrinėje formos simfonijoje, galinti ją praturtinti, arba lengvai sugadinti. Mūsų papuošalai skirti subtiliam vertintojui, turinčiam “dizaino klausą”.

Darbo dienelė

KŪRYBA YRA LAIMĖ

Kiekvienas YURGA papuošalas – piešinio, idėjos ir rankų darbo medžiagoje lydinys. Paprastos jų formos kontrastuoja su sudėtinga atlikimo technika, subtilus paprastumas ir “lengva ranka” yra puikiai apmąstyto, ilgo, atidaus darbo ir kūrybinio proceso rezultatas.

Išmintingieji

PAUKŠČIAI

Mūsų paukščiai – apgaulingai paprastų minimalistinių formų – smagūs, linksmi, kiek “atsainūs”, tačiau kartu intelektualūs, žvelgiantys į pasaulį žmogaus akimis, turintys humoro jausmą ir visada – pastebimi ir stebintys. 🙂

Birdie

Krepšelis tuščias

Uždaryti
Pristatymas ir grąžinimas