Sidabrinis Pakabukas Ąžuolo Lapas
Sidabro Pakabukas Ąžuolo Lapas
Sidabro Pakabukas Ąžuolo Lapas

Pakabukas Ąžuolo Lapas

45.00450.00

Sidabrinis pakabukas Ąžuolo lapas:  jėgos, ištvermės, pastovumo simbolis, o pats ąžuolas – visų medžių valdovas. Iš jo lapų nupintais vainikais apdovanojami nugalėtojai, todėl žali ąžuolų lapų vainikai yra ne tik pergalės, bet ir orumo, garbės, pripažinimo ženklas.

Nedidukas, tačiau solidus ir kasdieniškas. Kalinėto sidabro (925 praba). Išmatavimai: 20 mm x 13 mm.

Puikiai atrodys vienas, arba gali tapti mūsų augalų kolekcijos dalimi – tuomet reikėtų pasirinkti grandinėlę “Herbarium”. Galime pagaminti ir auksinį Ąžuolo lapą, tik prieš jį užsakant – suderinkime kainą.

Jeigu šiuo metu pakabuko neturėtume parduotuvėje, pristatymo trukmė po užsakymo – iki 2 savaičių.

Geltonas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KGeltonas Auksas 14KSidabras (925)Sidabras (925)Sidabras (925)
Clear

Sidabrinis Pakabukas Ąžuolo Lapas – gražiausios mūsų kolekcijos “Herbarium” dalis.

Tvirtas, ilgaamžis ir kietas yra ąžuolas. Senovės Lietuvoje tikėta, kad ypač seni ąžuolai gyvena dievų globojami – ten verta atkeliauti net iš labai toli, kad rastum svarbius atsakymus ir ramybę, o Mažosios Lietuvos istorikas bei etnografas M. Pretorijus rašė, kad prie senųjų ąžuolų budėję angelai. Ir visai nenuostabu, nes šie stiprūs medžiai nebijo net žiemos šalčių – jų lapai dažną pavasarį išvysta nenukritę.

Apsaugo nuo gyvenimo vėjų ir laikinumo.  Veikia drąsinančiai, ypač gavus dovanų iš mylinčių, draugiškų rankų. Gali papuošti kasdienybę, o gal net veikti raminančiai, kai supranti, jog žmonės irgi gali būti panašūs į ąžuolus. Sako, ąžuolas stiprina kūną ir sielą, ne veltui jo lapais puošiami herbai, valdovų regalijos ir skeptrai!

 

Papildoma informacija

Metalas

,