Paieška
+370 650 90704
Cart
YURGA, UAB Į.k. 300648523, Mindaugo g. 32-10, 03214 Vilnius, +370 650 90704, eshop@yurgajewelry.com
Atgal
Pakabukai

Pakabukas Ąžuolo lapas

45.00

Pakabukas Ąžuolo lapas:  jėgos, ištvermės, pastovumo simbolis, o pats ąžuolas – visų medžių valdovas. Iš jo lapų nupintais vainikais apdovanojami nugalėtojai, todėl tokie žali ąžuolų lapų vainikai yra ne tik pergalės, bet ir orumo, garbės, pripažinimo ženklas.

Nedidukas, tačiau solidus ir kasdieniškas. Kalinėto sidabro (925 praba). Išmatavimai: 20 mm x 13 mm.

Puikiai atrodys vienas, arba gali tapti mūsų augalų kolekcijos dalimi (augalėlių nuotraukos žemiau) – tuomet reikėtų pasirinkti grandinėlę “Herbarium”.

Jeigu šiuo metu pakabuko neturėtume parduotuvėje, pristatymo trukmė po užsakymo – iki 2 savaičių.

 

Daugiau

Pakabukas Ąžuolo lapas – gražiausios mūsų kolekcijos “Herbarium” dalis.

Tvirtas, ilgaamžis ir kietas yra ąžuolas. Senovės Lietuvoje tikėta, kad ypač seni ąžuolai gyvena dievų globojami – ten verta atkeliauti net iš labai toli, kad rastum svarbius atsakymus ir ramybę, o Mažosios Lietuvos istorikas bei etnografas M. Pretorijus rašė, kad prie senųjų ąžuolų budėję angelai. Ir visai nenuostabu, nes šie stiprūs medžiai nebijo net žiemos šalčių – jų lapai dažną pavasarį išvysta nenukritę.

Apsaugo nuo gyvenimo vėjų ir laikinumo.  Veikia drąsinančiai, ypač gavus dovanų iš mylinčių, draugiškų rankų. Gali papuošti kasdienybę, o gal net veikti raminančiai, kai supranti, jog žmonės irgi gali būti panašūs į ąžuolus. Sako, ąžuolas stiprina kūną ir sielą, ne veltui jo lapais puošiami herbai, valdovų regalijos ir skeptrai!

 

Birdie

Krepšelis tuščias

Uždaryti
Pristatymas ir grąžinimas